DRES PO RAZ DRUGI/ PLUSH JOGGERS TAKE 2 – PHENOMENAL US – CHALLENGE 145

(English below) Dres – dla mnie osobiście to była jakaś dziecięca męka i był to też ostatni raz, gdy takie coś w ogóle posiadałam … aż do mniej więcej początków 2019 roku, gdy dres totalnie zmienił swoją funkcję.

Stał się po prostu ubraniem na co dzień, nie tylko do biegania, czy leniuchowania na kanapie, wręcz przeciwnie, noszony ze szpilkami, biżuterią, czy eleganckimi płaszczami i marynarkami przeszedł niesamowitą metamorfozę.

Lubię go już, może również dlatgo, że szyty jest z milutkich materiałów, a nie jakiegoś barchanu, jak to było, gdy byłam mała. Swoją drogą …. kiedy to w ogóle było ???? hahahahha

W mojej dzisiejszej stylizacji mam też body założone na spodnie. W idealnej wersji, tej pieluszkowej, tak bardzo lansowanej w najnowszych kolekcjach, powinnam je zapiąć w kroku na te spodnie, ale … w tym wypadku wiek ma jednak znaczenie i wiem, że wyglądałabym po prostu groteskowo. Ale takie odpięte, to już inna sprawa, zwłaszcza, że zarówno spodnie, body, jak i bluzka są w takim samym kolorze i wszystko się ze sobą w jakimś stopniu zlewa, a poza tym tak też jest super tredny.

Do tego wybrałam niebieską koszulę ze świecącej skóry (sztucznej) – lakierowane skóry są bardzo promowane.

Dodatki także niebieskie z odrobiną masełka – buty z gada na kaczuszce, dopasowana do nich torebka i apaszka zawiązana na ręce.

To już drugie wyzwanie w naszej grupie na temat dresu – no cóż, wtedy byłyśmy najpierwsiejsze i pewnie niezrozumiane, teraz jesteśmy idealnie w centrum tego trendu.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Jogging pants, sports wear, plush fabrics – namely typical comfy clothes worn with smart accessories and creating elegant outfits are one of the most trendy ideas.

I am also wearing body on top – I didn’t button it on purpose, trying to create a very controversial trend were underwear becomes outerwear.

A blue shirt, kitten heels, a bag and scarf on my hand are all a mix of sky blue and butter yellow.

Enjoy 🙂

 

 

 

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PHOTOS – SANDRA WOJEWSKA

PANTS – RESERVED

BODY – RESERVED

SHIRT – RESERVED

HEELS – ZARA

SCARF – ZARA

MAKEUP – THE MAGIC by JUVIA’S

PERFUME – DAISY

Może cię również zainteresować

12 komentarzy

 1. Jak zwykle stylizacja dopracowana w każdym szczególe. Nowe trendy nie są łatwe do przyjęcia, ale możemy wybierać co nam się podoba. Dobrze jednak jest wiedzieć co w modzie piszczy i to nam właśnie pokazujesz. Pięknie wyglądasz w tej błękitno-masełkowej stylizacji.

  1. Tak, nie wszystko jest łatwe, wręcz przeciwnie, dużo trendów nie wiadomo jak w ogóle ugryźć.
   Miło mi bardzo, że mogę być chociaż małą podpowiedzią, jak się w tych trendach poruszać.
   Dzięki bardzo 🙂 )))
   Kisses – Margot 🙂 ))0

 2. Marzenko, nienowoczesne jest też powoli krytykowanie czegoś, czego się nie czuje i nie rozumie, tym bardziej w takich mocnych słowach jak choćby „nieestetyczne”. Złote myśli Chanel pachną naftaliną i powoływanie się na nie podobnie. Ja jestem Margotki propozycją zachwycona i kompozycją, i tym jak ona się prezentuje, ale do tego trzeba opatrzenia się i otwartego umysłu, czego od Ciebie dawno oczekuję i wciąż liczę, że się doczekam!

 3. Tylko kto niby decyduje w czym „można wyjść na ulicę”. Sławni projektanci mody? Influencerzy? Styliści? Czy może jednak ci, którzy maja odwagę w danej stylizacji na tę ulicę wyjść. Jak pamiętamy, jeszcze niedawno dres nie był strojem na ulicę, tylko na siłownię. Połączenie ze szpilkami – ojej !!! A jednak dzisiaj lansują go i pokazują się wszyscy zainteresowani modą.

  U Margot ( jak zwykle) jest inaczej, nietuzinkowo i odważnie 🙂 , ale czyż nie jest to blog o modzie? Czasem bardziej ugłaskanej, a czasem mniej 🙂

  1. Pozwól, Olu, że przytoczą twoja złotą myśl „Masz prawo milczeć”Mam własne zdanie na temat mody, a moje komentarze nie są pisane dla bicia piany. Także otwartość umysłu to sprawa dyskusyjna, skoro kiedyś napisałaś mi, że kategorycznie nie życzysz sobie komentarzy i krytyki, stosuj do również.

  2. Dziękuję – tak, trendy bywają trudne, nasze do nich nastawienie jeszcze sprawy utrudnia, ale … to, że się ich boimy jest chyba w dużej mierze wpływem środowiska i przyzwyczajeń. Może trzeba po prostu przestać za dużomysleć hahahah
   Dzięki 🙂 ))))
   Kisses – Margot 🙂 ))

 4. I love the softness of the sand-colored shade. The originality of the top exceeds my expectations! LOL . The shoes are cute and add a touch of sophistication to the outfit. Beautiful accessories and, as always, I love your hair.

  1. Thank you – it’s not an easy trend. Even a couple of years ago I would have never assumed I’d be wearing something like this outside gym. But fashion is fashion, never say never.
   Thanks again and have a lovely evening – Margot 🙂 )))

 5. Jak to mawiała Coco Chanel, …”Moda, która nie nadaje się na ulicę, nie jest modą”. Kolorystycznie świetnie zgrane, apszka na ręce dodała pazura, buty fajnie podkręcają stylizację, ale ……nie wszystko co na wybiegach, dobrze na nas wygląda. Dla mnie rozpięte body z kroczem, jest po prostu nieestetyczne. Nie podoba mi się ten trend, nie będę go powielała. Taka jestem nienowoczesna

  1. Na początku blogowania raczej pokazywałam te rzeczy, w których po prostu chodziłam, od kilku lat sytuacja jest odwrotna. Najpierw trend, potem moja interpretacja. W modzie wszystko mi się podoba, bo już doskonale wiem, że i tak nie mam wpływu na to, co się w niej dzieje. Nie przesadzam i nie pokazuję rzeczy tak odważnie, jak na wybiegach, chociaż bardzo bym chciała 😉 . Poza tym, staram się zawsze zwrócić uwagę na nowinki, nawet jeżeli może ja akurat w nich nie wyglądam najlepiej, ale mi na tym nie zależy. Zależy mi tylko i wyłącznie na pokazaniu co się w modzie dzieje i zmienia, wierząc, że może komuś coś podpowiem lub ośmielę do eksperymetowania. Na 'pieluszki’ czekam z niecierpliwością u młodszych blogerek. 😀 🙂
   Kisses – Margot 🙂

 6. Och Małgoś, jakie to fajne zestawienie, z każdej stylizacji robisz cacuszko, potrafisz być kobietą w trendach z wielkim uśmiechem, zawsze chętnie zaglądam do Twoich postów.

  1. Basiu, jest mi zawsze tak miło czytać Twoje komentarze 🙂 )))
   Wielkie dzięki :))))
   Kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *