Buty też uszyłam ;) :D

(English available) W jakimś momencie życia moich klapek stwierdziłam, że zrobiły się jakby … nudne i wtedy zamieniłam je na klejnoty. 😉 😀

Podobają mi się 'brylanty’ 😉 na butach i dlatego wraz z perłami i innymi kamieniami ponaklejałam je na obcasy letnich sandałów.

Buty wykorzystałam do pewnego letniego ubrania, ale już w tym sezonie jest za późno na pokazanie tego pomysłu, więc zaproszę Państwa do stylizacji z nimi dopiero wiosną.

Niemniej, może mój pomysł na uaktualnienie naszych butów będzie przydatny w nadchodzącym sezonie różnych imprez i spotkań, stąd moja decyzja zaprezentowania mojego 'dzieła’. 😉

 

ENGLISH VERSION

I MADE MY SHOES MYSELF 😉

At some point of my flip-flops’ life, I realised that they were a bit … boring and then I changed them into a jewellery display 😉 😀 .

I like 'diamonds’ 😉 on the shoes and therefore, together with pearls and other stones I glued them on the heels of my summer sandals.

I used these shoes to go with my summer styling, but suddenly it is already too late in the season for holiday look so I’ll show the whole outfit in spring. 😉

However, maybe my idea will become useful for you in the coming season of various events and meetings, hence my decision to present my work today. :)))))

 

 

TAK BYŁO 🙂 / THIS IS HOW IT WAS 🙂

 

 

 

 

TAK JEST 🙂 / THIS IS HOW IT IS NOW 🙂

Margot 🙂

BUTY/ SHOES – EVEN & ODD

Może cię również zainteresować

18 komentarzy

  1. Cudownie to wymyśliłaś Margot. Efekt wspaniały. Zazdroszczę Ci Twojej kreatywnosci. Dziękuję, że dzielisz się swoimi pomysłami. Pozdrawiam

    1. Dziękuje bardzo – cieszę się, że cokolwiek z tego, co pokazuję, może być inspiracją. Kisses – Margot :)))

    1. hahah Fakt 😉 tak na mnie wszyscy mówią hhihih – na początku myślałam, że dlatego, że jestem taka stara hihih potem się zorientowałam, że chodzi bardziej o to, co robię :)))) Dzięki – kiesses – Margot :)))

  2. Ja już dawno mówiłam, że posiada Pani talent Gok Wan’a. Świetna propozycja nawet nie pomyślałam, że mżna tak reanimować buty. Na pewno skopiuję, tylko jaki klej zastosować do tych babskich eksperymentów? No i chyba do prowadzania auta trzeba będzie zmieniać buty z obawy, że można uszkodzić ozdoby. Pozdrawiam serdecznie.

    1. :))))) Bardzo dziękuję – takie porównanie to nie byle co :))))) Jest mi bardzo, bardzo miło. Klej używałam do technik artystycznych, ale myślę, że każdy przezroczysty się nada. Hahhahah auta absolutnie prowadzić się nie da niestety 🙁 ;), ozdoby są mocno wystające i trzeba bardzo uważać, ale … przechodziłam w tych butach całe lato i nic nie odpadło, więc nie jest tak źle. Pani Aniu raz jeszcze dziękuję za tak wspaniałą opinię. Pozdrawiam serdecznie – kisses 😉 – Margot :)))

    1. Każdy dzisiejszy komentarz chyba będę zaczynała od hihihhi 😉 . Po prostu lubię takie różne głupotki 😉 :)))) . Dzięki – kisses – Margot :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *