WZÓR PORCELANOWY/ PORCELAIN PRINTS – PHENOMENAL US – CHALLENGE 119 (part 1)

(English below) Wzór porcelanowy to nic innego jak przepiękne, delikatne wzory kwiatów, abstrakcyjnych wzroków, czy sielanek niczym z XVII i XXVIII wieku.

Wszystko najczęściej w kolorze białym i niebieskim, ale bywa też w innych kolorach.

Dzisiaj pokażę dwa posty – ten tutaj, jest w sumie nigdy niewykorzystaną sesją zupełnie z poczatków mojego bloga, gdy jeszcze ani ja, ani moje Modelki nie pokazywałyśmy twarzy.

Ach, ile było niepewności. Ile strachu, jak to przyjmie otoczenie. Ile przemyśleń i koncepcji. 😉

Jak się okazało wszystko to było niesłuszne. Strach zamienił się w totalną akceptację, żeby nie powiedzieć podziw naszych rodzin, znajomych i nieznajomych 😀 .

A jeśli chodzi o stylizację – pomimo już niemodnych rurek, mimo wszystko nadal bym się tak ubrała. Takie wąskie spodnie z szerszą tuniką całkiem nieźle wpisują w trendy 2020, gdzie 'dozwolona’ 😀 😉 jest kombinacja wąskiego dołu i oversizowej góry.

Tę tunikę uszyłam wtedy sama z makatki z Zara Home i jak się okazuje taki print jest nadal modny, buty po tylu latach ciągle noszę, koraliki na ręce niezmiennie uwielbiam, a zegarki także dzisiaj mogą stanowić dodatek do stylizacji. 🙂

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

This photo session was one of the very first one from the beginning of my blog.

Then concept was not to show my Models’ and my face. We were simply sooo unsure of what we were trying to do, that hidden faces seamed like the only comfortable idea.

Looking back at all of this I can only say, that our total fear very quickly changed into acceptance by our families, friends and acquaintances.

And my outfit ? I’m wearing a porcelain print tunic, which I made myself from a table cloth from Zara Home 😉 😀 , which ideally goes with today’s challenge.

Enjoy 🙂

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PICTURES – AGATA

TUNIC – ZARA HOME 😉

HEELS – ZARA

PERFUME – ANAIS, ANAIS

Może cię również zainteresować

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *