Wiosenna powtórka jesieni – męska koszula

(English available)Jesienią pokazałam po raz pierwszy męską koszulę ‚saute’ w połączeniu z bardzo kobiecymi dodatkami.  Dzisiaj chciałabym przypomnieć  jeden z pierwszych postów na moim blogu, gdyż idealnie wpisuje się w nasz mały cykl męskiej garderoby w kobiecym wydaniu.

Koszula w kratę, spódnica w kratę, buty w kratę – każda krata inna … a jednak … wszystko łączy się w przemyślaną stylizację.

Nie dokonałam żadnych poprawek koszuli, nawet zapięcie jest nadal po drugiej stronie – traktuję ją troszkę jak narzutkę, zwłaszcza, że jest na podszewce.

P.S.

Dzisiejszy post niejako zapowiedziałam w poprzednim wpisie w zakładce Metamorfozy. Przedstawiam tylko kilka przykładowych zdjęć – całość można zobaczyć w poście ‚Kratka do kratki’ – serdecznie zapraszam 🙂

 

ENGLISH VERSION

AUTUMN IN SPRING – MAN’S SHIRT

In autumn I showed a man’s shirt for the first time in my stylizations. I believe that men’s shirts, ties and suits are extremally feminine.

Today I would like to go back to one of the first posts on my blog, because it fits perfectly our small series of male items of clothing successfully adopted by women.

Plaid shirt, plaid skirt, plaid shoes – each grating different … and yet … everything comes together in a carefully thought through outfit.

I made no alterations to the shirt, even buttons are still on the other side 😉 – I use it a bit like a jacket, especially that it is lined.

PS

The following photos are only a few examples. The whole idea can be seen in the post -,Kratka do kratki ‚ ( Plaid with plaid) . Enjoy 🙂

IMGP2720

IMGP2658

Może cię również zainteresować

12 komentarzy

  1. Kratka stała się modna i wszyscy zaczęli ją nosić, aż zrobiło się nudno. Zwłaszcza młode blogerki do upojenia przewiązywały kraciasta koszulę w pasie i myślały, że to wystarczy , aby było modnie i na czasie. A tutaj genialny pomysł na kratę. Strasznie mi się podoba, podpisuję się pod wszystkimi komentarzami. I idę do szafy zobaczyć , co da się wykombinować z moją kratą…:-)

    1. Kratę uwielbiam, o czym już wielokrotnie pisałam i co już dwa razy pokazałam. Jest jakaś różnica, pomiędzy sportową wersją koszul w kratę, a stworzeniem ‚kreacji’ 😉 z wykorzystaniem kraty w jakimś innym stylu. Czy przeszukanie szafy się udało ? Słonecznie pozdrawiam Margot 🙂

  2. Piękny. Kocham tę propozycję. Uwielbiam połączenie kolorów, grafiki i szlachetnych kratek. Odważny i śmiały strój, ale wielkiej elegancji, pomimo, że tak bardzo nieformalny. Bardzo mi się podoba.

    1. Thank you – you are ever so kind 🙂 . I was hoping to have achieved just that – something a little bit crazy, a littele bit informal but yet elegant. Have a great week – cheers Margot

    1. BARDZO się cieszę, lubię tak łączyć wzory – pozornie inne, razem tworzą całość. Pozdrawiam serdecznie – Margot 🙂

    1. hahahah – dziękuję, uwielbiam kratę, miło mi, że ta propozycja wygląda ciekawie. Twórczego 😉 tygodnia, serdecznie pozdrawiam Margot 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *