TRENCH – PHENOMENAL US – CHALLENGE 118

(English below) Trench – fenomen,  który od dekad pojawia się prawie niezmieniony, zawsze elegancki, klasyczny i całkowicie poza wszelką klasyfikacją.

Ale …

W tym sezonie i następnych trench się jednak zmienia. Już nie jest tylko płaszczem, ale sukienką, spódnicą, kurką, czy kombinezonem. Najlepiej, żeby był 'zdemolowany’, tylko po to, żeby znowu zszyć te kawałeczki, ale już w innym zestawieniu. Czasami efekt jest taki, jakby te kawałki nie pasowały do siebie, a czasami, albo nawet najczęściej wykorzystuje się dwa lub więcej trenche, żeby stworzyć jakąś zupełnie unikalną wersję.

Tak właśnie zrobiłam z moją stylizacją. Wprawdzie niczego nie pocięłąm, ale połączyłam dwa płaszcze – jeden klasyczny trench, drugi w stylu dyplomatki i razem je skompatylizowałam. 😉

W czasie sesji, która zaczęła się od trencha zawiązanego w talii na wielki węzeł i omotania jednej połowy paskiem, wpadła mi jeszcze inna wersja do głowy – zapięcie trencha i płaszcza na te same guziki i związanie paska w długie szarfy, bo takie wiszące troczki są nadal bardzo modne. (Miałyśmy już na ten temat wyzwanie)

I w jednej i drugiej wesji trench założyłam na dłuższy płaszcz.

Poza tym mam jeszcze dużo za długie spodnie, torebkę, typu miękka sakiewka i butki w kontrastującym kolorze zgaszonego turkusu na obcasie w kształcie klepsydry.

Ten turkus powtórzyłam w maikjażu, ale na zdjęciach tego nie widać, więc poniżej pokazuję paletę.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Trench – a phenomenon of the XXth century has become an even bigger phenomenon in the XXIst century.

This season and the upcoming ones trench will be a really big thing. It’s changing from a typical classic coat to something more creative. Made to look as if it was sown from some add pieces or two different trench coats, now it can also be a dress, a skirt, a jacket or anything else really.

In my styling today, I’m wearing two coats – one on top of the other.

One idea is with a big knot made from the top trench, another idea is where I buttoned the top trench with the underneath one.

In both versions I left the belt loosely hanging, since something like this is very trendy.

I’m also wearing too long trousers, a soft pouch bag and booties in contrasting turquoise colour.

My eye makeup is also turquoise, but it doesn’t show in the photos, so in the picture below you can see the eye shadow pallet I used.

Enjoy 🙂

 

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PICTURES – MY HUSBAND

TRENCH COAT – MARKS & SPENCER

LONG COAT – SH – A PRESENT from OLA BONK – THANK YOU 🙂

BAG – STRADIVARIUS

BOOTIES – ZALANDO – RAID

MAKEUP – MAX FACTOR, MAKEUP OBSESSION

PERFUME – AMO FERRAGAMO

Może cię również zainteresować

4 komentarze

  1. Piękny ten trencz – lamówka skradła moje serce. I pięknie pozowałaś Małgosiu – taka wyluzowana i szczęśliwa – taka modelka to marzenia każdego fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *