Metamorfoza 1 – PEPITKOWE PONCHO

’I am every woman’ , czyli blog dla każdej kobiety. Dzisiejsza metamorfoza zaproponowana koleżance jest realizacją tego pomysłu.

Wraz z podziękowaniami za współpracę, chciałabym przedstawić kompozycję  poncha na czarnym 'tle’, ale z kolorowymi dodatkami. Moim założeniem było stworzenie eleganckiej wersji poncha, klasycznej, wręcz businessowej.

Kolorowe rękawiczki i torebka, w ostrych kontrastowych kolorach są podstawą wydobycia  piękna zarówno całej stylizacji, jak i samego poncha.

Mała zmiana w postaci różowych rękawiczek automatycznie zmienia i ożywia cały wizerunek.

IMGP1879a

IMGP1876a

IMGP1884a

IMGP1888a

IMGP1895a

SPÓDNICA – ORSAY

SZALIK – CAMAIEU

BUTY – LASOCKI

TOREBKA – STRADIVARIUS

PONCHO – BOUTIQUE

 

 

Może cię również zainteresować

8 komentarzy

  1. Przepiękna stylizacja, modelka wygląda rewelacyjnie, nie wpadłabym na takie połączenie kolorów dla siebie, wiele zyskuję odwiedzając Panią.

    1. Bardzo się cieszymy 🙂 . Kolor może wszystko zmienić, urozmaicić, podkreślić. Wyraziste kontrasty zawsze się udadzą – można śmiało łączyć 🙂 . Raz jeszcze dziękujemy za odwiedziny, pozdrawiamy Margot & B.

    1. To poncho jest rzeczywiście piękne i w połączeniu z dobrymi dodatkami można je zmieniać w zależności od nastroju. Bardzo dziękujemy za odwiedziny – pozdrawiamy i zapraszamy do podglądania 😉 naszych pomysłów Margot & B.

    1. Takie było założenie – blog dla każdej kobiety. Różne sylwetki, różne kolory i preferencje, jeżeli to zaczyna być widoczne, to bardzo się cieszę. Dziękuję i pozdrawiam Margot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *