Spotkanie z Macademian Girl :)

(English available) Spotkanie z Tamarą Gonzalez Perea czyli Macademian Girl było idealnym prezentem na drugie urodziny mojego bloga 🙂

Chciałabym wszystkim Państwu podziękować za współtworzenie mojego bloga i Waszą stałą obecność.

Każdy komentarz i każde odwiedziny są dla mnie bodźcem do kreowania nowych postów i zachętą do dzielenia się z Wami pomysłami.

Dzisiejsze spotkanie z MACADEMIAN GIRL  🙂 🙂 – moją ulubioną blogerką, fashionistką i kreatorką niepowtarzalnego stylu, było przemiłym doświadczeniem, idealnie łączącym się z rocznicą założenia bloga I AM EVERY WOMAN.

Raz jeszcze wszystkim bardzo dziękuję 🙂

 

ENGLISH VERSION

Meeting with Tamara Gonzalez Perea or Macademian Girl was the perfect gift for the second birthday of my blog 🙂

I would like to thank all my followers for your constant presence and support.

Every comment and every visit is for me an incentive to create new posts and encouragement to share my ideas with you.

Today’s meeting with Macademian Girl – my favourite blogger and creator of unique style was an overwhelming experience, ideally connecting with the anniversary of my blog I AM EVERY WOMAN.

Once again, thank you all very much 🙂

Margot 🙂

Może cię również zainteresować

32 komentarze

 1. Super, fajnie, że się spotkałyście:). Lubię Macademian Girl za to, że jest takim kolorowym ptakiem. Boszzzz, to już 2 lata? Ale ten czas leci – gratki kochana! Kiss <3

  1. Bardzo lubię Macademian Girl, jej kreatywność mnie zachwyca. Dzięki – dwa lata – niedługo będę blogową seniorką hahah :)))) Kisses – Margot :))

  1. Witam serdecznie na moim blogu :))) Bardzo mi miło 🙂 . Spotkanie było dla mnie prezentem blogowania :)))) . Pozdrawiam – kisses – Margot :))))

 2. Super ,że miałaś okazję ją spotkać , to jest niesamowicie inteligenta i miła osóbka 🙂 Zyczę Ci również równie wspaniałej kontynuacji blogowania:-)

 3. Hello lovely ladies! It’s always a pleasure to meet a fellow blogger in real life! I saw you with Tamara on Instagram. I don’t use it much because it gets quite time consuming, but it is fun to browse through all the lovely photos.

  Happy Blogiversary dear Margot! Congratulations on two amazing years! I’m happy to be one of your followers!

  ❤️carmen

  1. Thank you for all your kind words Carmen. It’s been such a pleasure to have you among my followers, and most importantly to follow you back and enjoy all your fantastic posts. Thank you again and again :))))) . My hahahah 'Blogiversary’ has been a memorably day, having been able to meet Tamara was the sweeetest experience I could have wished for. Thanks again – kisses – Margot :)))

 4. Margot , Od roku jestem Twoja wierna fanka i mam nadzieje ,ze zaprzyjazniona kolezanka 🙂 Poznanie Ciebie to wartosc sama w sobie,dzieki Tobie wiem,ze sa na swiecie piekni ludzie 🙂 Niech Ci sie wiedzie jak najlepiej 🙂 Buziaki Renata

  1. AŁĆ ;)))) DZIĘKI – dokładnie to samo mogłabym napisać o Tobie i do Ciebie :)))) Cudownie było Cię spotkać – bardzo dziękuję – kisses – Margot :)))

 5. Margot, same gorące uściski!!!!!!!!!!
  Dziękuję, że jesteś! Spotkanie pokrewnej duszy w mroku… niebywałe, ale możliwe. Z uśmiechem czytam Twoje wpisy, są radosne, miłe, spokojne i inspirujące.
  Tamara jest O.K. , ale czytam Ciebie 🙂
  Cheers!

  1. Gdybym to ja była celebrytką, pozwoliłabym sobie na stwierdzenie, że czuję jakieś pokrewieństwo dusz i Tamara zdecydowanie odpowiada mojemu postrzeganiu mody. 🙂
   Swoim komentarzem zrobiłaś mi niezwykłą przyjemność – ja bardzo podobnie odbieram korespondencję z Tobą i zawsze niecierpliwie czekam nie tylko na nowe posty, ale także na wymianę zdań. Pozdrawiam serdecznie – kisses – Margot :)))

  1. Bardzo dziękuję – blogowanie okazało się miłością mojego życia hahaha 😉 , więc mam nadzieję na dalsze pomysły. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam – kisses – Margot :)))

 6. Ja mam tak samo z tą Anną ❤ I piszę Ci dziś o Królowych Second-Handów z Tamarą,a Ty się zbierasz akurat na randkę z nią, niezwykłe i patrząc na Wasze zdjęcie niesamowicie wzruszające. Gratuluję Ci Kochana tych cudownyh 2 lat i liczę, że będziemy dla siebie wzajemnym katalizatorem w kolejnych ☺ Ściskam ile sił ☺

  1. Hahah W rozmowie o Tamarze, nie chciałam zapeszyć 🙂 🙂 , dlatego nie wspomniałam, że wybieram się na to spotkanie. Muszę powiedzieć, że jej urok jest niesamowity, podobnie jak jej kolorowy styl, ma też niezaprzeczalnie radosną, kolorową duszę. :))))
   Pięknie dziękuję, spotkanie po drodze tych dwóch lat osób takich jak Ty, jest jedną z największych wartości. Raz jeszcze dziękuję, że jesteś – pozdrawiam – kisses – Margot :)))

 7. Super, że mogłaś poznać Tamarę, to kobieta kwiat, inspirujaca, ale Ty też dla wielu kobiet bywasz inspiracją, to wspaniałe, że prowadzisz blog, a czas szybko leci, dwa lata, super, gratuluję i pozdrawiam

  1. Styl Tamary po prostu uwielbiam, ale ostatnio okazało się, że to też utalentowana prezenterka i kobieta wszechstronnie utalentowana, jestem nią absolutnie zauroczona. 🙂
   Bardzo dziękuję – po tych dwóch latach mogę chyba śmiało powiedzieć, że o tę inspirację głównie chodzi i jeżeli jest chociaż jedna osoba, która w ten sposób odbiera moje pomysły, to znaczy, że było warto. Raz jeszcze dziękuję – pozdrawiam – kisses – Margot :))

 8. Margot, gratulacje wielkie, miło mi niezwykle towarzyszyć Ci niemal od początku. Inspirujesz, wspierasz, olśniewasz… prosze o dalsze takie działania. I cudownie, że miałas takie miłe spotkanie. Gorące pozdrowienia i życzenia

  1. Bardzo dziękuję, jesteś jedną z tych osób, które cały czas pomagają mi się rozwijać. Na Twoje komentarze czekam zawsze z niecierpliwością :)))) . Dziękuję BARDZO – pozdrawiam – kisses – Margot :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *