PYTANIE NA ŚNIADANIE

(English below) W piątek 15 marca miałam zaszczyt brać udział w programie Pytanie na Śniadanie na temat 'Mody w każdym wieku’.

Rozmowę prowadziła Pani Monika Zamachowska, a moją inetrlokutorką była Pani Ewa Bardadin.

Dziękuję Pani Paulinie Braun oraz Marlenie Koterskiej za umożliwienie tej rozmowy, za wybór pięknych zdjęć z mojego bloga i przemiłą atmosferę towarzyszącą całemu programowi.

Najbardziej jednak dziękuję wszystkim osobom, które mi kibicowały, dziękuję za setki komentarzy i telefonów, dziekuję Phenomenal Us za bardzo miłe przyjęcie tego mojego 'gwiazdorskiego’ 😂🤣😉 występu.

Jedną z najważniejszych refleksji po programie był sposób, w jaki zapowiedziała naszą rozmowę Prezenterka, Pani Monika Zamachowska – bez zdziwienia, bez zaskoczenia, bez zbędnych pytań typu: jak to blog, w waszym wieku, a skąd pomysł, a dlaczego, itd, itp. Ludzie dojrzali i ich blogi stali sie najwyraźniej codziennością i z tego jestem niezwykle szczęśliwa. Nie ma podziału na młodzi i starsi – wszyscy mamy coś do powiedzenia, wszyscy wiemy jak to zrobić i wszyscy czujemy się z tymi naszymi misjami bardzo potrzebni i jeszcze bardziej docenieni. Jest to niezwykle ważny przekaz – dziękujemy. 💗

Cały program do obejrzenia z linku poniżej.

Zapraszam ❤

ENGLISH VERSION

On Friday the 15th of March I was invited to a television programme Pytanie na Śniadanie. The topic was ’ Fashionable in Every Age Group’.

Mrs Monika Zamachowska was the presenter and Mrs Ewa Bardadin was the second guest to the programme.

I would like to thank Paulina Braun and Marlena Koterska for making this programme possible, for a beautiful choice of photos from my blog and absolutely amazing atmosphere all through the process.

But most and foremost thank you all my friends and followers for your absolutely fantastic comments, telephone calls and support all the way through. Thank you Phenomenal Us for your kind and warm words.

Enjoy ❤

 

LINK : TUTAJ 

 

Kilka zdjęć budynku, 'MOJEJ’ hahah garderoby, mnie zmokniętej do suchej nitki, wewnętrza 🤣 Woronicza 17 i ścianki 😍.

 

Margot 🙂

 

Może cię również zainteresować

24 komentarze

  1. Bardzo dziękuję, 🙂 ))))))) ten program był dla mnie bardzo ważny i cieszyłam się, że zostałam zaproszona.
   Kisses – Margot 🙂 )))

  1. Basiu – coś wymyślimy 🙂
   Krok po kroku – skontaktuję się z Tobą i coś wspólnie zrobimy.
   Kisses Kochana – Margot 🙂 )))

 1. Czekałam na Taką Kobietę jak Pani…
  Marzyłam… że Ktoś.. się wreszcie w moim życiu pojawi i olśni mnie jak nie bać się wyrażać siebie..
  Mam 72 lata.. jestem malarką..a mimo to nie mogę przełamać się nosić kolory ,które uwielbiam..
  Zdominował mnie kolor czarny i biały..
  ,,Bo tak bezpiecznie i wygodnie..
  Mam 164.. 70 kg..już pewnie nie wyszczupleję…za ,,dorosła,,jestem..
  Gdybym miała taką cudowną osobę przy sobie jak pani.. niczego nie bałabym się
  Pozdrawiam serdecznie Stefania Mikołajczak

  1. Jak to się mówi WOW 🙂 )))))
   Swoim komentarzem zrobiła mi Pani największą radość i przyjemność. Jestem absolutnie przekonana, że każda za nas może i nawet powinna wyrażać siebie tak, jak ma na to ochotę. Wzrost, czy tusza nie są ważne – przecież młode dziewczyny też mają różne figury. Ogranicza natomiast przekonanie, że nie wypada, że to już nie dla nas, że moda to próżność. A MY, osoby starsze mamy na ten temat zupełnie inne zdanie, MY też mamy prawo do mody, do kolorów, do ekstawagancji.
   Kochana Stefanio – MY jesteśmy razem, MY jesteśmy przy sobie – na szczęście social media nam to umożliwiają. Możemy podglądając innych zmieniać nasze życie. Możemy zaistnieć od nowa tak, jak zawsze marzyłyśmy – odważnie, bez ograniczeń i bez strachu. Nowoczesny świat na szczęście również nam daje nowe szanse i nowe pomysły na życie – wiek nie ma znaczenia – w ogóle się tym nie przejmujmy.
   Raz jeszcze dziękuję za tak cudowny wpis – bądźmy razem 🙂 🙂 🙂
   Pozdrawiam serdecznie – kisses – Margot 🙂 ))))

 2. Siedzialam przed telewizorem juz godzine wczesniej,zeby obejrzec i posluchac od poczatku do konca :))))) i nie zawiodlam sie warto bylo czekac :))) Moda to taki temat ,ze mozna o nim opowiadac bardzo dlugo i zawsze czasu bedzie zbyt malo ,ale wazne,ze tych kilka minut wykorzystalas na maxa :)))))I .ze w swiat poszla informacja ,ze kobiety dojrzale nie boja sie mody a wrecz odwrotnie staja sie ekspertkami w tej dziedzinie :)))) buziaki i gratulacje :))))
  Renata

  1. hahah Dzięki 🙂
   Masz absolutnie rację, czas nie pozwala nigdy rozwinąć tematów do końca, nawet do środka 😉 , ale ważne jest , że coraz normalniej rozmawiamy o kobietach dojrzałych, może nawet starszych i ich modzie, ich pasjach. To takie ważne wyzwolić się wreszcie z tych wszystkich stereotypów wpajanych nam od dziecka, a przecież we współczesnym świecie kobieta nowoczesna, to ktoś zupełnie inny niż przed laty. Ten przekaz jest bardzo ważny.
   Kisses – Margot 🙂 ))

 3. Gratuluję!!! Małgosiu świetnego wystapienia. Kamera Cię kocha. Ślicznie wygladalaś. Z taką lekkością bez tremy się wypowiadalś. Widać było, że kochasz to co robisz. Szkoda, że tak mało czasu antenowego mialyście. Dobrze, że zauważono kobiety 45+, że też mogą ubierać się trochę inaczej, że interesują się modą. Małgosiu jesteś naszą amasadorką i mistrzynią. Myślę, że to jest początek czegoś nowego. Kibicuję mocno i bardzo bardzo Gratuluję i podziwiam. Pozdrawiam

  1. Bardzo dziękuję 🙂 . Nie ukrywam, że zaproszenie do programu było dla mnie zaskoczeniem, ale w bardzo pozytywnaym znaczeniu oczywiście.
   Mam pewne problemy z tym określaniem wieku – 45+ , to przecież chyba jeszcze nie jakaś starość, ale to jest temat na inny program i inną rozmowę.
   Raz jeszcze dziękuję – pozdrawiam 🙂
   Kisses – Margot 🙂 )))

  1. Jak to najczęściej bywa, ten program był wielkim zaskoczeniem, ale cieszę się bardzo, że zostałam zaproszona. Moja pasja to też pasja wielu kobiet, wydaje mi sie, że takie małe kroki już zmieniają świat. Sposób w jaki Pani Monika Zamachowska nas przedstawiła jest na to świetnym przykładem. Już nie jestesmy dziwoloągami, ale kobietami z osiągnięciami w świecie blogowania i mody, a to jest bardzo budujące.
   Dziękuję – kisses – Margot 🙂 )))

 4. Małgosiu, pokazałaś klasę, dystans i wiedzę, jakiej niestety niektórym brakuje,choć mianują sie krytykami mody. Stylizacje jakie tworzysz wybiegają do przodu, jesteś Wielka, kreatywna i cieszę się, że się poznałyśmy. Wielkie buziaki

  1. To jest niezwykłe doświadczenie – całe to blogowanie. Rzeczywiście poznałyśmy się może nawet lepiej, niż w innych układach zawodowych – ta nasza pasja powoduje, że nagle całe grono osób możemy nazwać swoimi znajomymi. I to jest piękne.
   Dziękuję – kisses – Margot 🙂 )))

 5. Kochana Ty wiesz, byłam dumna i wzruszona przed, gdy się dowiedziałam tylko, a po to już bezgranicznie ❤Cudownie się Ciebie oglàda i słucha, bo masz tyle pięknego i mądrego do przekazania. Jesteś wspaniałą, zdolną, mądrą, pełną pasji i uroku osobistego osobą. Cieszę się bardzo, że Cię znam, i że razem z Anną możemy tworzyć coś bardzo fajnego ❤

  1. Ach, to ja jestem dumna, że razem możemy coś robić. Jak wiesz byłam bardzo zestresowana przed programem – bałam się, że dyskusja potoczy się w kierunku, który uniemożliwi mi wspomienie Phenomenal Us. Zwłaszcza po pierwszych chwilach programu ta obawa rosła, ale … jak to się mówi, prawda zawsze wyjdzie na jaw – w tym przypadku tą prawdą były konkretne informacje, które chciałam przekazać i przynajmniej w jakimś stopniu to się udało.
   Bardzo, bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie, wszystkie posty i komentarze.
   Kisses Sis – Margot 🙂 ))))

 6. Margosiu jesteś mistrzynią pod każdym względem!!!
  Niesłychanie skromna, z klasą….Uosobienie prawdziwej damy!
  Nie musiałaś podkreślać swej wiedzy szkołami…A miałabyś co opowiadać!
  Czasu by zabrakło! Wolałaś wspomnieć o nas!
  Świetny wywiad! Piękna TY! Piękny człowiek po prostu!
  Jestem niezwykle dumna, że chociaż wirtualnie mogłam Cię poznać!
  Buziaki kochana!!!

  1. Tara 🙂 )))) Twoje wszystkie komentarze to jeden wielki komplement. Jest mi niezwykle miło, że pozytywnie oceniłaś te moje próby powiedzenia czegokolwiek, oczywiście lista spraw do przekazania była tysiąckrotnie dłuższa, ale przynajmniej kilka tematów udało się poruszyć.
   Phenomenal Us to według mnie już bardzo ważna społeczność w sieci, nawet, jeżeli nie wszystkie publikujemy, to stworzyłyśmy razem grupę podobnie myślących, odważnych kobiet, nie mogłam tego wątku pominąć.
   Raz jeszcze dziękuję – kisses – Margot 🙂 )))

 7. Droga Małgosiu, dzień wcześniej dowiedziałam się od Tary, że będziesz gościem w telewizji. Ponieważ jestem nadal na L-4, warowałam od 8.00, żeby nie przegapić wywiadu z Tobą i panią Ewą. Super wywiad, tylko szkoda, że nie poświęcili Wam więcej czasu. Czułam niedosyt. Prezentowałaś się pięknie.
  Byłam wzruszona, jak słuchałam Twoich wypowiedzi i cieszę się, że poznałam Cię póki co wirtualnie, ale mam nadzieję, że kiedyś uda się osobiście.:)
  Gratulacje!!! Jesteś naszą Gwiazdą, a dla mnie osobiście Mistrzynią eleganckich, ale z nutką „pozytywnego szaleństwa” kreacji.
  Moc pozdrowień i buziaków!!!

  1. Czas w tych programach to rzeczywiście problem – muszę przyzanć, że tym stresowałam się najbardziej. Chciałam taaak dużo powiedzieć nie wszystko sie udało, ale jakas część z moich zamierzeń przeszła. 😉
   Bardzo dziękuję za przecudne komentarze – wszystkie, wszystkich. Zrobiliście mi prawdziwe święto. 🙂
   Pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *