Metamorfoza 5 – BEŻE

Ciepła zima, krótka zimna zima, a teraz  wiosenna zima – może już tak zostanie do prawdziwej wiosny?  Przedwiosenne beże to propozycja oparta na zachowaniu całości ubioru w jednej tonacji.

Beże, brązy, miedź, złoto i klasyczna biała koszula tworzą praktyczną, ale jednocześnie elegancką stylizację.

Komplet niezwykle ciekawej biżuterii  dodaje blasku i oryginalności kompozycji.

Przepaska na włosach z jedwabnego szalika łączy wszystkie elementy w przemyślaną całość.

Poniżej prezentujemy nie tylko zdjęcia z 'sesji poprawkowej’, pokazującej metamorfozę pomysłu, ale także jedno zdjęcie przed zmianami poprawiającymi pierwotny zamysł.

IMGP1640.PEF

E

E8

E5

E1

IMGP0907a

E12

E13a

Zdjęcie poniżej pokazuje pierwotny pomysł tej stylizacji.

Dokonałyśmy następujących poprawek:

– zwęziłyśmy ramiona i rękawy kurteczki

– zmieniłyśmy koszulę – kształt kołnierzyka w starej wersji wyglądał niekorzystnie

– zmieniłyśmy spodnie na węższe, brązowe

– zmieniłyśmy buty na pełne jazzówki – w ten sposób jednolity kolor spodni i butów optycznie wydłużył nogi

– wreszcie zmieniłyśmy torebkę na mniejszą

E4

Margot & B.

 

BIŻUTERIA – APART

BUTY – DEICHMANN

BLUZKA – CHARLES – VOEGELE

SPODNIE – BOUTIQUE

KURTKA – BOUTIQUE

SKÓRZANA TOREBKA – BOUTIQUE

Zdjęcia – Margot

Może cię również zainteresować

20 komentarzy

 1. Bardzo dobry pomysł z prezentacją dwóch wersji stylizacji z informacją co zostało zmienione. Modelka bardzo ładnie wygląda po wprowadzonych zmianach. Turban na głowie rozświetlił twarz . Biżuteria prześliczna. Gratuluję pomysłu.

  1. Taki właśnie mamy zamysł, żeby w przypadku metamorfoz pokazywać tak zwane 'za i przeciw’ . Turban i biżuteria są prawdopodobnie taką przysłowiową klamrą podsumowującą cały pomysł. Pozdrawiamy serdecznie Margot & B.

 2. Jak zawiązały Panie tę opaskę? Z wiązaniem mam zawsze problem. A może mogłabyś Margot poświęcić jeden z kolejnych „wpisów” sposobom wykorzystania i wiązania apaszek, chust, szali? No, w każdym razie wędkę zarzuciłam.Pozdrawiam.

  1. hahaha ok 🙂 Jest tylko jeden problem – to jest zawsze artystyczna 😉 twórczość niekontrolowana. 😀 Ale pomysł świetny – coś wymyślimy. Dziękujemy za podpowiedź tematu. Serdecznie pozdrawiamy Margot & B.

 3. Przeróbki bardzo udane, teraz kurtka wygląda o wiele zgrabniej i ładnie podkreśla figurę.
  Spodnie i buty tez o wiele lepsze. Udana zmiana. Osobiście wolę większe torebki i ta większa bardziej mi się podoba. Serdecznie pozdrawiam, miłego dnia…

  1. Chciałyśmy pokazać jak wiele można zmienić niewielkimi przeróbkami. Myślę, że wszystkie mamy w szafach rzeczy należące do niekoniecznie udanych zakupów. Łącząc je inaczej, coś dodając lub odejmując możemy wiele poprawić. Dziękujemy Margot & B.

 4. Po zmianach zdecydowanie lepiej 🙂 podkreślają figurę a nogi od razu zrobiły się dłuższe 🙂 i do tego ta biżuteria śliczna i pasuje do całości 🙂

  1. Ciemne spodnie, które wymieniłyśmy na brązowe, żeby lepiej pasowały do beżu, w połączeniu z zabudowanymi, ale lekkimi butami rzeczywiście ładnie wysmukliły sylwetkę. BIŻUTERIA 🙂 tak, tak … przepiękna. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie Margot & B.

 5. Fajna stylizacja kolor beżowy dodaje lekkości 🙂 opaska na włosach super pomysł. Nie tylko na wiosnę ! 🙂

  1. Lubimy bawić się dodatkami – w tym przypadku wymyśliłyśmy tę piękną jedwabną 'turbano-przepaskę’ 😉 cieszymy się, że się podoba . Pozdrawiamy Margot & B.

 6. Zdecydowanie po przeróbkach o niebo lepiej! Figura modelki wygląda znacznie korzystniej. Tak trzymać. Pozdrawiam

 7. Piękna biżuteria i bardzo uniwersalny strój, jasne kolory, proste kroje odmładzają modelkę. Kurteczka po przeróbce zdecydowanie lepiej się układa!

  1. Kurtkę trzeba było po prostu dopasować. Problem rzeczy kupowanych w sklepach polega na tym, że szyte są na jakąś typową, przeciętną sylwetkę. W przypadku, gdy nie mieścimy się w takim 'zero-jedynkowym’ wymiarze, nie zawsze wszystko wygląda dobrze. W tym wypadku wystarczyło kilka drobnych poprawek 🙂 . A biżuteria …. to jest po prostu dzieło sztuki 🙂 . Pozdrawiamy Margot & B.

 8. Modelko! Uśmiechaj się, jesteś piękną, dojrzałą kobietą! Dlaczego tak rzadko uśmiechamy się do innych i przede wszystkim do siebie?

  1. hahaha – trema 😉 ciągle się uczymy być nagle 'modelkami’ 😉 😀 . Będziemy pracowały nad szczegółami naszych wizerunków. Pozdrawiamy Margot & B.

 9. Tak, „wersja poprawkowa” jest lepsza 🙂
  Jestem zachwycona bizuterią. To biżuteria i przepaska we włosach „robią” tą stylizację.
  Pozdrawiam

  1. Biżuteria koleżanki jest rzeczywiście niesamowita, cieszymy się więc, że została zauważona 🙂 . 'Wersja poprawkowa’ wymagała tylko kilku drobnych zabiegów, żeby całość była lepiej dopasowana i wyglądała zgrabniej. Bardzo dziękujemy za przemiły komentarz. Pozdrawiamy serdecznie Margot & B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *