PHENOMENAL US – CHALLENGE 38

Pamiętam każdy moment tworzenia PHENOMENAL US. 'Mój rok z Fenomenalnymi/ My Year with Phenomenla Us’  to jakieś surrealistyczne doświadczenie życiowe. ❤

Nigdy wcześniej nie należałam do żadnej grupy jako administratorka, zaproszenie mnie do takiej współpracy przez ANNĘ CIUCHY DROBIAZGI (TUTAJ) , to było prawdziwie wyzwanie. Gdy dowiedziałam się, że trzecią współsprawczynią będzie OLA BONK – LUMPOLA (TUTAJ) , nie miałam żadnych oporów, żeby się dołączyć.

Nasze pierwsze chwile współpracy to jednak był mały chaosik hahah 🤣 – chyba nie miałyśmy wtedy ani wiedzy, ani jednolitego pomysłu, ani jakieś ścieżki postępowania. Wpisy w grupie były oparte na całkowitym spontanie, ale to trwało może jeden, może dwa dni. Szybko się uczyłyśmy i szybko ustaliłyśmy sposób działania.

Do dzisiaj nasze administrowanie oparte jest w 100% na burzy mózgów, na przegadywaniu tematów, pomysłów i koncepcji. Zawsze dochodzimy do jednolitej decyzji i to dla mnie jest w tym współtworzeniu najwspanialsze. Jesteśmy RAZEM i za to Oli i Annie bardzo dziękuję, za takie cudowne fluidy i wspaniałą kooperację.

Gdy ogłosiłyśmy pierwsze wyzwanie – każda z nas co 5 sekund podglądała, jaki jest Wasz odzew – niemal natychmiast  okazało się, że Phenomenal US zostały zauważone i już w tym kapeluszowym wyzwaniu była nas całkiem pokaźna grupka.

Z czasem do współpracy zaprosiłyśmy MARZENNĘ WALCZAK (TUTAJ) i MAGDALENĘ HARASSEK – JAKUBIEC (TUTAJ), ale prawdą jest, ze każdy Wasz komentarz , każda dyskusja to też, albo przede wszystkim  współpraca. Zauważyłyśmy, że to my wszystkie odpowiadamy sobie nawzajem na różne pytania czy niejasności i dlatego grupa jest taka cudowna. Każda z nas ją tworzy, każda jest na takich samych prawach.

Pod koniec roku w ramach grupy wywiązała się też inna inicjatywa. Marsz w Warszawie, koszulki, wspólne zaangażowanie w sprawy związane z wiekiem i pozycją kobiet, to drugi wątek PHENOMENAL US. Mam duże nadzieje związane z tym właśnie działaniem. Kobiety dojrzałe to nowa siła, to wreszcie zauważana grupa społeczna.

RAZEM, jak to mówił prezydent Obama – YES, WE CAN !

Wspaniałego Nowego Roku FENOMENALNE – DOKONAJMY W NIM REWOLUCJI !!!

Margot 🙂

#widzialnefenomenalne  #phenomenalus  #phenomenaluschallenge #phenomenalusmojrokzfenomenalnymi 

#phenomenalusmyyearwithphenomenalus

Dziękujemy Olu za podsumowanie naszych wyzwań tą zbiorówką 🙂

Może cię również zainteresować

18 komentarzy

 1. To był wspaniały rok, wiele pomysłów, wspaniałych kobiet i tyle różnych szalonych stylizacji. I świetnie to zorganizowałyście oby tak dalej, jesteście wspaniałe za taki rozmach i pomysł !!! Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Podałyśmy już listę wyzwań aż do czerwca – zapraszamy 🙂 Dziękuję za Twój udział – super, że z nami byłaś . Kisses – Margot 🙂 )))

 2. Dziękuję Wam dziewczyny za tak wspaniałą grupę i choć nie byłam zbyt aktywna w realizacji wyzwań i dyskusjach to obserwuję i angażuję się w miarę moich możliwości. Jest w nas siła, jesteśmy ważne i musimy być widzialne. Pozdrawiam Małgosiu cieplutko, buziaki…

  1. Myślę, że najważniejsze jest to, że potrafiłyśmy się zjednoczyć. Kto ile razy brał udział nie jest tak ważne, jak stworzenie grupy wsparcia. Basiu przed nami nowe pomysły, mam nadzieję, że bedziemy się spotykały w kolejnych wyzwaniach. Dziękuję 🙂 kisses – Margot 🙂 )))

 3. Małgosiu, podziwiam Cię za wszystko co robisz dla siebie ale w szczególności dla nas kobiet. Masz tyle zapału w tym wszystkim co robisz – czego mnie często brakuje. Stworzenie grupy Fenomenalnych jest strzałem w dziesiątkę, bo od zawsze uważam że w grupie jest siła !!! A na dowód mojej miłości do Fenomenalnych, jestem zawsze w pełnej gotowości do udziału w wyzwaniach.
  Buziaczki kochana 🙂

  1. WOW Kryniu !!!!! BARDZO DZIĘKUJĘ za tak wspaniałą opnię. Fajnie było, mam nadzieję, że Nowy Rok będzie jeszcze lepszy. To bylo cudowne, że zawsze brałaś udział – dzięki za to 🙂 ))) Kisses Kochana – Margot 🙂 ))))

 4. Należą Wam się ogromne gratulacje za ten pomysł i wcielenie go w życie:) Dzięki Wam mnóstwo kobiet mogło bawić się modą i eksperymentować ze stylem, a przy okazji udzielić sobie wzajemnie trochę wsparcia, tak cennego w dzisiejszych czasach. Także, ogromne gratulacje!!!!

  1. BARDZO NAM MIŁO 🙂 ))))) Dziękuję – to rzeczywiście był fenomenalny rok 🙂 )))) Kisses – Margot 🙂 )))

 5. Margosiu kochana!!! Z całego serca dziękuję Ci za ten rok!!! A Wam wspólnie – Szefowym – za niezwykły pomysł z tą grupą i wyzwaniami!!!
  Jesteście FENOMENALNE!!!!!!!!!!!!!!!!
  Buziaki!!!!

  1. WOW – to ja dziękuję 🙂 )))) Twwój regularny udział był potwierdzeniem, że warto !!!!! Kisses Kochana – Margot 🙂 ))))

 6. Małgosiu kochana wprawdzie od 2 miesięcy należę do grupy Fenomenalnych ale czuję się już starym wyżeraczem w grupie dzięki wspaniałej, sympatycznej atmosferze, którą jako administratorki, szefowe roztaczacie w grupie za co bardzo dziękuję i jestem pod ogromnym wrażeniem 🙂 Przesyłam moc buziaków 🙂

  1. To właśnie jest super – FENOMENALNE się zmieniaja, przychodzą, odchodzą, wracają – ale zawsze SĄ i wspólnie tworzymy cos fajnego. Dziękuję bardzo – kisses – Margot 🙂 )))

 7. Też mi się podobają fenomenalne:)))nie zawsze biorę udział ale zawsze podziwiam pomysłowość dziewczyn:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  1. Nie ma znaczenia jak często bierzemy udział – najważniejsze, że jestesmy ciągle razem. Dziękuję Reniu – kisses – Margot 🙂 ))))

  1. DZIĘKI – faktem jest, że wytrwałysmy 😀 , ale była to przyjemność 🙂 🙂 )))). Kisses – Margot 🙂 )))

 8. Masz rację to wspaniała inicjatywa, która pozwoliła przede wszystkim zjednoczyć dojrzałe kobiety w jednym działaniu. W ten sposób stały się bardziej widoczne, a także zaprezentowały innym kobietom, jak powinno podchodzić się do kwestii ubioru i mody. Staram się od czasu do czasu być z Wami, choć jednak z braku czasu nie zawsze jestem obecna, to zawsze Was podziwiam i popieram. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Wydaje mi sie, że tak, jak piszesz, najważniejsze jest to wspólne miejsce dla nas wszystkich, gdzie możemy sie wzajemnie inspirować i przy okazji ośmielać siebie i innych do głośnego mówienia o pewnych kwestiach. Bardzo dziękuję – kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *