METAMORFOZA 64 – PHENOMENAL US – CHALLENGE 21

(English available) SŁUŻBY WOJSKOWE NIE TYLKO JEANSOWE/ NOT ONLY DENIM UNIFORMS czyli styl militarny powracający w modzie od zawsze, a dżins* to miał być szał tego sezonu. Nie był niestety, ale ponieważ ustalamy tematy z dużym wyprzedzeniem, więc czasami, tak jak w tym wypadku, rynek weryfikuje trendy. 😜

Noooo to tyle gadania – a teraz nasza stylizacja. Nie jest dżinsowa i chyba też nie jest w oczywisty sposób militarna, ale przecież wyzwania mają być wariacjami na temat, czyż nie?

Nasza 'wariacja’ 😂🤣 jest więc raczej elegancka tylko z akcentami jakiejś wojskowści 🙃 głównie kolory brąz i zieleń, ale także bojówki i torba wodza Inków – no co, nikt nie powiedział, że to musi być służba europejska. 😝

Ogłąąąąąądaj !!!! tak by chyba brzmiał rozkaz. 😂

P.S.

*Tak przy okazji – przyjęło się, że na wszystkie rzeczy uszyte z pewnego materiału mówimy dżins, dżinsowe, itd. Tymczasem, jeans to tylko spodnie o kroju … dżinsów, a materiał nazywa się denim, tak więc kurtka na przykład nie będzie dżinsowa, tylko denimowa, a jeżeli kolor tych spodni jest typowym indygo, to nazywają je blue jeans.

ENGLISH VERSIO

NOT ONLY DENIM UNIFORMS a returning military style in fashion, and denim – it was supposed to be a hit. It was not, unfortunately, but because we set the topics well in advance, so sometimes, as in this case, market verifies trends. 😜

Well, so much talk – and now our styling. It is not denim, and I think it is not typical military style, but still Phenomenal Us challenges are supposed to be variations on a theme, aren’t they?

Therefore my variation '😂🤣 is quite an elegant outfit with only accents of military ideas 🙃 mainly brown and green colours, but also  trousers  and Inca bag – come on, nobody said that it must be a European Army. 😝

Attention  !!!!  such would probably be the order 😂 .

 

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge#phenomenalussluzbymunduroweniezawszejeansowe#phenomenalusnotonlydenimuniforms

Margot 🙂

PICTURES – MARGOT

MARYNARKA – H& M
SPODNIE –  CAMIEU
BUTY – DEICHMANN
BLUZKA – NN
TOREBKA  – NN
MAKEUP – INGLOT, SEPHORA
PERFUME – RED JEANS by VERSACE

Może cię również zainteresować

24 komentarze

 1. Bardzo ciekawie podeszłaś do tematu, mogą być przecież tylko kolory wojskowe. Byłam przekonana, że pisałam tu komentarz ale…z komórki więc może coś źle poprzyciskałam, że się nie pojawił…pozdrawiam Ciebie i modelkę…

  1. Dziękuję – a wiesz, też mi sie wydawało, że napisalaś komentarz 🙁 , może na Fb 🙂 . Ten wojskowy trend jakoś nam nie do końca pasuje, dlatego postanowiłam go troszkę przechytrzyć 😀 . Kisses – Margot 🙂 ))

 2. No i właśnie o to chodzi! Żeby był pomysł i żeby było inaczej!
  Są wojskowe barwy, jest fantazja oficerka i ja to kupuję:))
  Modelka prezentuje się w całości młodzieńczo i nowocześnie!
  Wspaniała Mundurowa:))
  Buziaki dla Was!!!

  1. Dokładnie – jakieś nasze interpretacje, preferencje – o to nam właśnie chodziło w Fenomenalnych 🙂 Bardzo dziękujmey – kisses – Margot 🙂 )))

 3. Małgosiu jak pomysłowo, wiadomo, że u Ciebie się zachwycę, jaki ciekawego dobór, no nie wpadłabym na taki pomysł, a tak sobie podoatrzę i już. O materiale zapamiętam, bo dzięki Tobie się czegoś nauczyłam. Powiem szczerze zawsze gadałam o denimowej kurtce nie tak jak trzeba, buziaki:)

  1. Dzięki Jolu – pomysł właściwie był prosty, miło nam, że Ci się podoba 🙂 Kisses Kochana – Margot 🙂 ))))

 4. No jak torba wodza Inków, to trzeba ładnie napisać, bo gdzieś tam wódz czuwa ha ha, żartuję oczywiście, a prawda jest taka, że bardzo podoba mi się ten zestaw i modelka ☺ Przewijam kilkakrotnie zdjęcia w górę i w dół i myślę, że tak ubranych kobiet chciałoby się widzieć zdecydowanie więcej na ulicach ☺ Super wyszło! :))

  1. Jak pięknie napisałaś DZIĘKI , DZIĘKI , DZIĘKI . Masz rację, ja też cierpię na brak pomysłów na ulicy – ale …. MY to zmienimy !!!! hahaha kisses Kochana – Margot 🙂 )))

 5. Brązy to nie moja bajka, choć mam typowy trencz, w kolorze beżu, mam brązową torbę, gdzieś tam się przejawia ten kolor, ale ogólnie nie lubię. Fajny pomysł na tą stylizację, ale wtrącę swoje trzy grosze, jak dla mnie za dużo linii poziomych, skracają sylwetkę, szczególnie wywinięte spodnie, poszerzają łydkę i robią króciutkie nóżki.

  1. Tak, brązy sa dosyć trudne, ale muszę przyznać, że taka gorąca czekolada mi się podoba. 🙂 Dzięki za uwagi 🙂 zawsze cenne. Pozdrawiamy – kisses – Margot 🙂 )))

  1. hahahah Warstwy to chyba rzeczywiście idealny sposób na fajne pomysły – też czasami tracę dla nich głowę 😉 🙂 . Dziękujemy – kisses – Margot 🙂 ))))

 6. Świetny zestaw:))a brązy powracają wraz z zbliżającą się jesienią:))przynajmniej ja tak mam:))Pozdrawiam serdecznie:))

  1. Tak brązy zdecydowanie powracają – te w ciepłych odcieniach bardzo lubię 🙂 . Dziękujemy bardzo – kisses – Margot 🙂 )))

 7. Ostatnio bardzo polubiłam marynarki w kratę i nawet jedną udało mi się kupić 🙂 Tak więc marynarka skradła moje serce, całość zestawu jest bardzo inspirująca i też lubię warstwowość. Pozdrawiam obie Panie 🙂

  1. Dziękujemy – z takimi marynarkami możliwości są nieograniczone, a warstwowość kocham. Pozdrawiamy – kisses – Margot 🙂 )))

  1. NO właśnie – ja też – wydawały mi sie bardzo smutne, a teraz odbieram je zupełnie inaczej – siła perswazji 😉 . Dzięki – kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *