BOSTON/ PINSTRIPE PHENOMENAL US – CHALLENGE 99

(English available) Dzisiaj przypominajka, gdyż ten post był już wykorzystany w wyzwaniu CAPTAIN’S TANGO czyli KAPIATŃSKIE TANGO to zawsze aktualny, cudownie wakacyjny trend, powracający rok rocznie z nowymi pomysłami i fasonami. ⛴⚓

Moja propozycja to typowy street look, po prostu marynarka i długa spódnica.

Dopiero akcesoria i gra kolorami tworzą całą stylizację. Ale … jest jeszcze jeden ważny szczegół – wszystko jest w paski, nawet w wersji z szalem wprowadziłam raz jeszcze paski. Kocham takie łączenie wzorów, ale to już wiecie. 😍 Wymyśliłam też dwa różne kolczyki – jeden w kształcie kółka, a drugi, który zrobiłam z masy plastycznej, w kształcie kreski.

Gotowi na rejs? Moje walizki spakowane, oby tylko ten kapitan potrafił tańczyć … tango 😂 👨‍✈️⚓

P.S.

 1. Nadchodzą długie spódnice, nawet takie zamiatajace podłogę.
 2. Ciągle modne dwa różne kolczyki.

ENGLISH VERSION

CAPTAIN’S TANGO  is always current, wonderfully holiday trend, returning every year with new ideas and styles. ⛴⚓

My proposal today is a typical street look, just a jacket and a long skirt.

The accessories and colours create the whole styling. But … there is one important detail – everything is striped, even in my version with a shawl I introduced yet another stripe pattern. I love the combination of such patterns, but you already know that. 😍 I’m also wearing two different earrings – one in a shape of a circle, and the second, which I made myself in a shape of a straight line.

Ready for a cruise? My suitcases are already packed, I only hope that the captain can dance … tango .😂 👨✈️⚓

PS

 1. Upcoming are long skirts, even  sweeping the floor.
 2. Still fashionable two different earrings. 🙂

 

 

 

 

 

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge#phenomenaluskapitanskietango#phenomenaluscapitanstango

Ola jak zwykle przygotowała cudne podsumowanie naszych kapitańskich podrygów 😂🤣 dziękujemy ❤

Margot 🙂

SKIRT – DESIGNED & MADE by MARGOT

EARRINGS – MADE by MARGOT

JACKET – M&S

HEELS – MISSGUIDED

SCARF – STRADIVARIUS

BAG – NN

SUITCASES – TESCO

MAKEUP – AX FACTOR, BELL, ASTROR

PERFUME – RED DELICIOUS

Może cię również zainteresować

44 komentarze

 1. Uwielbiam paski dyplomatyczne, to zawsze super elegancka propozycja. I dziś uwielbiam twoją odważną propozycję, aby połączyć je z czerwoną spódniczką, którą chciałbym sobie wyobrazić lub zaprojektować. Spódnica, która, nawiasem mówiąc, jest prawdziwym cudem, jest piękna, z tą parą i tym delikatnym ruchem. Świetna i piękna propozycja, warta twojej śmiałości i równowagi przy łączeniu ubrań. Ponadto wszystkie akcesoria są doskonałe.

  1. Czerwona spódnica będzie jeszcze wielokrotnie na blogu, bo też ją bardzo polubiłam. BARDZO DZIĘKUJĘ za tak piekny komentarz. Josep-Maria to bardzo miłe, że piszesz czasmi po polsku – dziękuję 🙂 . Pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 ))

  1. hahah Dzięki – ale … szczerze … to był pelen spontan i dopiero, gdy zobaczyłam zdjęcia na blogu, stwierdziłam, że paski będą myślą przewodnią w opisie. Pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 )))

  1. hahaha Musiałam się postarać, żeby ten kapitan mnie zauważył 😀 – dzięki – kisses – Margot 🙂 )))

 2. Fantastycznie ten zestaw wygląda i bardzo oryginalnie! Bardzo ciekawy żakiet, a czerwona spódnica i buty sprawiają, że nie można obok Ciebie przejść obojętnie 🙂

  1. Dziękuję – – to jest spódnica, chociaż może rzeczywiście wyglada, jak szerokie spodnie hihih. Pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 ))

 3. Ślicznie Małgosiu, pięknie połączyłaś paseczki. Nawet walizki w paski. Długa spódnica super, że wracają a buciki cud miód…już pisałam komentarz, widzę, że nie ma ale w tym upale to mi się mózg lasuje więc chyba coś źle zrobiłam…buziaki…

 4. Malgosiu….fenomenalnie 🙂 lubie marynarskie klimaty,ale Ty je w jakis magiczny sposob uczynilas bardziej eleganckimi,miejskimi …. super i dzieki za niesamowita inspiracje :))) pozdrawiam Renata

  1. Szczerze powiem, że raczej nie mam nic marynarskiego w stylu plażowym, ale w takiej wersji lubię. Miło mi, że spodobał Ci się pomysł. DZIĘKI – kisses – Margot 🙂 )))

 5. Ile tu paseczków /nawet walizki/, pięknie je połączyłaś. Cudna gra kolorów. Długa spódnica – kiedyś już były, uwielbiałam, fajnie, że wracają długie ołówki. Co do kolczyków to nie noszę, nie mam przebitych uszu ale podziwiam na innych. Pozdrawiam Małgosiu, buziaki…

  1. Ja też lubię długie sukienki i mam nadzieję, że nie tylko jaskółki będę je zwiastowały, ale zaakceptuje je ulica. Dzięki – kisses – Margot 🙂 )))

 6. Małgosiu dech mi zaparło z wrażenia…Jesteś tak cudowna i Twoje propozycje to moda przez duże M. Nigdy nie wpadłabym na taki super pomysł jak widzę u Ciebie, tak idealnie dobrane paski do siebie, a to jest bardzo trudne, bo trzeba mieć Twój artystyczny smak. Jesteś jedyną, która tak potrafi namieszać wzorami, że wychodzi arcydzieło. Małgosiu zachwyciłaś mnie , buziaki generale:)

  1. WOW Jolu 🙂 nie wiem nawet, jak Ci podziękować, tak pięknie to napisałaś. DZIĘKUJĘ BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kisses – Margot 🙂 )))

 7. Uwielbiam paski i te granatowe, i czerwone, i inne. Ciekawie wygląda ta mieszanina i wszystko do siebie pasuje 🙂 Torba świetna :))

 8. No faktycznie paskowa Mistrzyni. Cudnie tańczysz w rytmie kapitańskiego tanga. Na zdjęciach jesteś wulkanem energii. Pięknie, pięknie, baaardzo pięknie.
  Porywam paskowe walizki!
  Moc pozdrowień i buziaków!

 9. Już dałam temu wyraz, jestem pod wrażeniem Twojej kreatywności i umiejętności w harmonijnym zestawianiu poszczególnych części garderoby <3

 10. Ale czad!!!! Ile paseczków i pasków i jak świetnie wytangowane!!! 😀
  A wszystko z klasą, zmysłowo (szpilki!)….i z fantazją!!!!
  Margot jestem pod wrażeniem!!! W życiu nie wpadłabym na pomysł połączenia tylu paseczków! Mistrzyni Ty nasza!
  Tango pierwsza klasa!!!
  Buziaki!!! :*

  1. HAHAAH Mistrzyni hihih 😀 DZIĘKI 🙂 . Lubię paski w różnych konfigurasjach 😀 . Kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *