OPINIE KLIENTÓW

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJĄ NOWĄ ZAKŁADKĘ.

Stworzyłam miejsce, gdzie będziemy się wspólnie mogli dzielić opiniami na temat stylizacji, które z Państwem tworzymy.

Tutaj zarówno Państwo, jak i ja w moich odpowiedziach, możemy wypunktować to co, pomaga, zachęca i otwiera na nowe trendy, jak też i to, co wpływa na nasze sceptyczne to tychże podejście.

Serdecznie zapraszam do dzielenia się Państwa opiniami na temat moich usług.

Małgorzata Douglas 🙂

Może cię również zainteresować

12 komentarzy

 1. Kiedy masz w szafie za dużo ubrań, a szykując się nie wiesz co na siebie włożyć albo myślisz, że źle wyglądasz to polecam skorzystać z usług Pani Małgosi. Gorąco polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Poczujecie się na nowo pięknie i wartościowe. Pani Małgosia nie jest zwykłą stylistką, to czarodziejka 🙂

  1. Oooo, jak przepięknie napisałaś 🙂
   Baaardzo dziękuję. Moda, ciuchy, ubieranie siebie i innych to moje całe życie. Cieszę się, gdy mogę wspólnie z Klientami bawić się modą.
   Kisses – Margot 🙂 )))))

 2. Gosia jest najlepszą stylistką. Ogarnęła moje kobiety jak i mnie 🙂 pomogła mi znaleźć fajne ciuchy na wesele do nietypowej budowy ciała. Bardzo dobrze się czułem świetnie się bawiłem. Ubrania wykorzystuje sobie w różnej konfiguracji na inne wyjścia. Polecam współpracę z Gosią 🙂

  1. Oj to wesele, pamiętam, pamiętam 🙂 To prawda, Twoje kobiety i Ty 😉 🙂 Dla mnie to było super wyzwanie – kilka osób, każda z innymi oczekiwaniami.
   Bardzo dziękuję za komentarz – cieszę się, że te ciuchy nie były jednorazowe i nadal można z nich kombinować nowe zestawy.
   Pozdrawiam serdecznie
   Gośka

 3. Bardzo serdecznie dziękuję za godzinną rozmowę online z Panią Małogrzatą. Było dużo przymierzania, oglądania się w lustrze i pokazywania do kamerki (’Proszę stanąć troszkę dalej, żebym całą Panią zobaczyła’). Rozmowa była bardzo serdeczna, ciepła. Pani Małgorzata niczego nie narzucała, raczej sugerowała. Wsłuchiwała się w moje potrzeby i to w czym czuję się dobrze, proponowała różne warianty. Po rozmowie fruwałam nad ziemią przez jakieś kolejne 2 dni. A następnie wybrałam się na zakupy wyposażona w nową wiedzę od Pani Małgorzaty. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Małgorzato i serdecznie polecam- nawet na odległość- da się!

  1. Doradzanie online to trochę inna sytuacja. Ważne jest dobre lustro i odpowiednia odległość od kamerki. W każdym calu cudownie mi się współpracowało z Panią Agnieszką. Moje sugestie wspólnie albo próbowałyśmy, albo odrzucałyśmy. Najważniejsze było, aby to Pani Agnieszka czuła się dobrze. Wiem już, że niektóre pomysły pewnie nie będą dla Pani do końca wygodne, ale najważniejszy jest przecież początek.Moda to eksperymentowanie, przymierzanie i sprawdzanie, mam wrażenie, że Pani Agnieszce będzie teraz łatwiej przełamać pewne opory i zobaczyć w ofercie sklepów takie rzeczy, na które wcześniej nie zwracała uwagi, a być może będą dla niej korzystne.
   Niezmiernie dziękuję za zaufanie i wspólnie spędzony czas. To była fantastyczna godzina.
   Pozdrawiam 🙂
   Kisses – Margot 🙂 ))))

 4. Pragnę polecić usługi Małgosi. Wszystko zaczęło się od tego, że w prezencie Imieninowym otrzymałam bon na przeprowadzenie mojej metamorfozy pod okiem właśnie Małgosi. Super pomysł pomyślałam i umówiłam się na spotkanie. Małgosia to bardzo miła pełna energii, zawsze uśmiechnięta osoba. Podziwiam ją, za jej znajomość trendów, za jej kreatywność i profesjonalizm W trakcie spotkań Małgosia dokonała przeglądu mojej szafy zaczynając od ubrań, butów, torebek biżuterii i kończąc na kosmetykach. Ile przy tym było śmiechu, konstruktywnych porad i wskazówek. Zaproponowała mi co z czym łączyć. Doradziła, także co do fryzury i makijażu. Wspólne zakupy to była wielka frajda. Podziwiałam jak Małgosia potrafi wśród tylu rzeczy jakie są w sklepach znaleźć perełki, które dla mnie są odpowiednie. Zawsze dla niej było ważne czy dobrze czuję się w zaproponowanych stylizacjach. Zakupy były bardzo przemyślane. Widać, że Małgosia ma wielkie wyczucie estetyczne, że to kocha. Potrafi stworzyć taką aurę, że nie odczuwa się znużenia w trakcie wędrówki po sklepach . Bardzo polecam skorzystanie z usług Małgosi wszystkim Paniom ,również tym bardziej dojrzałym. Warto coś zrobić dla siebie.

  1. Tak, pamiętam to pierwsze stylizacyjne spotkanie i wiem, że obydwie byłyśmy zestresowane. Takie zaproponowanie moich pomysłów, żeby kogoś nie urazić, to najtrudniejsza część współpracy. Miło mi bardzo, że tak pozytywnie oceniasz nasze spotkania i cieszę się, że udało nam się wspólnie wypracować takie stylizacje, w których nie tylko ślicznie wyglądasz, ale przede wszystkim dobrze się czujesz. Wiem, że to ważne, żeby wymyślona kreacja nie była tylko 'moja’ ,ale, żeby przekonała Ciebie. Wydaje mi się, że nam sie udało i nadal udaje.
   Bardzo dziękuję za wszystko 🙂
   Kisses – Margot 🙂 )))

 5. Postanowiłam napisać parę słów o tym jak działa Małgorzata – Stylistka.
  Obserwuję jej poczynania podczas sesji stylizacyjnych od 10 lat.

  Wygląda to tak: na przykład tzw przegląd szafy .
  Wchodzi Margot – rzuca okiem – odrzuca większość rzeczy zaproponowanych przez Klientkę (na przykład zakupionych właśnie na to spotkanie 🙂 ) – grzebie w szafie – znajduje starą apaszkę – zachwyca się nią bezgranicznie i zaczyna się budowanie „stylówki” z wykorzystaniem tej właśnie apaszki. A więc – apaszka, potem torebka, buty, bluzka, marynarka, spodnie a może spódnica, a może sukienka (najstarsza w szafie), a może wszystko naraz i voila – jest . Metamorfoza gotowa.
  Pozostaje (tylko 🙂 ) biżuteria, makijaż i fryzura. Kilka uwag na temat starych nawyków. Czasem pokazanie jak niewielkie zabiegi stylistyczne zmieniają korzystnie całość .

  I co najważniejsze, wszystko w przyjaznej, powiedziałabym terapeutycznej atmosferze. A klientka z każdą minutą jest bardziej „wyluzowana” i otwarta na kolejne propozycje Małgosi.
  Nie przypominam sobie, żeby ktoś był niezadowolony.

  Tak – taka jest właśnie Małgorzata – Stylistka 🙂 🙂 🙂

  B. 🙂 z „na kawie z Margot”

  1. Ojej 🙂 jak przecudownie napisałaś 🙂
   Tak, to chyba rzeczywiście jest – stylizuję zawsze wokół jakiegoś trendu, 'buduję’ jak u Hitchcocka 😀 – zaczynamy od trzęsienia ziemi, a potem już jest wszystko łatwe.
   Uwielbiam takie i inne – na przykład w sieciówkach – spotkania. Dając, mam nadzieję, ciekawą, nową wersję jakiegoś ubrania, dużo również się uczę. O upodobaniach, przyzwyczajeniach, pokonywaniu strachu przed czymś innym i wreszcie o tym, co Klientka rzeczywiście w danym momencie potrzebuje.
   Serdeczna atmosfera jest dla mnie ważniejsza niż wyszukiwanie ubrań, bez niej stylizowanie byłoby męką, a nie radością.
   Raz jeszcze dziękuję.
   Kisses – Margot 🙂 ))

  2. Polecam paniom,, plus 50″ , które chcą odmienić swój wizerunek skorzystanie z usług stylistki. Jestem bardzo zadowolona ze stylizacji , które stworzyła dla mnie Margot. Margot to osoba o zdolnościach plastycznych i dużym wyczuciu mody. Moje metamorfozy powstały z rzeczy posiadanych w szafie jak i kupionych w czasie wspólnych zakupów. Na naszych spotkaniach Margot wybiera jedną rzecz , którą uzna za godną uwagi i dobiera kolejne elementy aż do osiągnięcia pełnego efektu. Często jestem zaskoczona jej pomysłami, szczególnie łączeniem kolorów i wzorów. Z moich rzeczy potrafi stworzyć zupełnie nowy ,,look”. Podobnie powstają stylizacje w trakcie zakupów. Choć zakupy robimy głównie w ,,sieciówkach” to stylizacje są niepowtarzalne. Dzięki Margot zainteresowałam się modą
   i uważam, że modne ubrania są także dla pań ,, plus 50 „. Polecam

   1. Bardzo dziękuję za tak piękną opinię.
    Masz rację, najbardziej kocham sztuki piękne i zawsze miałam nadzieję, że te zaintereswania pomagają w tworzeniu stylizacji. Jestem więc niezwykle szczęśliwa, że to zauważyłaś.
    'Budowanie’ każdej stylizacji musi sie od czegoś zacząć, a Twoje skarby w szafie i szkatułkach są idealnym polem do działania.
    Jestem Ci wdzięczna za wspólne bawienie się modą, szukanie najlepszych rozwiązań i zaufanie.
    Nie mogę sie już doczekać następnego spotkania. 🙂
    Kisses – Margot 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *