NA KAWIE Z MARGOT 1 – MODA LAT 60-TYCH

Zgodnie z założeniami tego bloga i jego nazwą – I am every woman – stylizacje będą prezentowane przez kilka osób. Niektóre gościnnie, jednorazowo, inne częściej. Wszystkie pomysły natomiast są wynikiem współpracy        i szukania takich rozwiązań, które dodają nam blasku, w których czujemy się piękniej lub być może odważniej      i bardziej ekstrawagancko.

„Moda lat 60-tych” jest pierwszym wpisem prezentowanym przez współtwórczynię tego bloga – zapraszam.

***

Bardzo lubię modę lat 60 tych. Może dlatego, że wiąże się ze wspomnieniami z mojego dzieciństwa, kiedy to kobiety nosiły piękne płaszczyki z rękawami 3/4 i do tego rękawiczki.

Na tych wspomnieniach oparty jest mój zestaw, który jest ukłonem w stronę mody z tamtych lat: płaszczyk             i rękawiczki, a do tego spodnie 7/8 i jazzówki. Do tego moje ulubione bransoletki. Barwy jesienne – beże, brązy, burgund, fiolety. Biała klasyczna koszula uzupełnia całą stylizację i dodaje elegancji.

 

6

7

8

9

3

1

5

4

2

10

                                                                                                                                                                    B.
PŁASZCZ – GETEX

SPODNIE – RYŁKO FASHION

BUTY – LASOCKI

TOREBKA – ZE STAREJ SZAFY

RĘKAWICZKI – WYRÓB REGIONALNY

APASZKA – ŚWIAT SPINEK

BRANSOLETKA  – BŁYSKOTKA

Może cię również zainteresować

8 komentarzy

 1. Melduje się „świeżynka”, co to niedawno trafiła przypadkiem… Ale teraz już miesiąc po miesiącu będę nadrabiała cały blog. Ha! Dokładnie tę torebkę miałam i to pałętała się się bardzo długo w ” szafie szkód”. Co już widzę, to fantazja i zdolność wykorzystywania dodatków. Jako mniej zdolna będę się pilnie uczyć. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  1. hahaha Witamy ponownie 😉 Jesteśmy typowymi 'szkodnikami szafowymi’ 😉 wszystko, absolutnie wszystko przetrzymujemy lataaaami 😉 Składając najserdeczniejsze życzenia, zapraszamy w Nowym Roku – Margot & B.

  1. Przypuszczam, że tak to właśnie działa: dobrze wyglądać = dobrze się czuć. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam Margot

 2. ….ja też mam starą szafę, która nazywam Szafą Szkód bo pełno w niej ciuchów, które szkoda wyrzucić. Ale niestety nie umiem z Niej wyczarować takich cudeniek jak Wy…:-)

  1. Hahaha 😉 zapraszamy w takim razie do nas. Spotykamy się czasami i świetnie bawimy komponując, poprawiając, doradzając, dopasowując. Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam Margot

 3. Płaszczyk z rękawkami 3/4 przywodzi mi na myśl wciąż uwielbianą Audrey Hepburn , do tego te rękawiczki z guziczkami – super! A torebka ze starej szafy jest taka….sentymentalna 🙂
  Zdecydowanie lubię modę lat 60tych 🙂

  1. Tak, uwielbiamy inspiracje modą lat 60-tych. Mamy w 'starej szafie’ różne cudeńka, które być może dodadzą smaczku również naszym innym propozycjom. Pozdrawiam Margot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *