Na kawie z Margot – MODA LAT 60-TYCH

Zgodnie z założeniami tego bloga i jego nazwą – I am every woman – stylizacje będą prezentowane przez kilka osób. Niektóre gościnnie, jednorazowo, inne częściej. Wszystkie pomysły natomiast są wynikiem współpracy        i szukania takich rozwiązań, które dodają nam blasku, w których czujemy się piękniej lub być może odważniej      i bardziej ekstrawagancko.

„Moda lat 60-tych” jest pierwszym wpisem prezentowanym przez współtwórczynię tego bloga – zapraszam.

***

Bardzo lubię modę lat 60 tych. Może dlatego, że wiąże się ze wspomnieniami z mojego dzieciństwa, kiedy to kobiety nosiły piękne płaszczyki z rękawami 3/4 i do tego rękawiczki.

Na tych wspomnieniach oparty jest mój zestaw, który jest ukłonem w stronę mody z tamtych lat: płaszczyk             i rękawiczki, a do tego spodnie 7/8 i jazzówki. Do tego moje ulubione bransoletki. Barwy jesienne – beże, brązy, burgund, fiolety. Biała klasyczna koszula uzupełnia całą stylizację i dodaje elegancji.

 

6

7

8

9

3

1

5

4

2

10

                                                                                                                                                                    B.
PŁASZCZ – GETEX

SPODNIE – RYŁKO FASHION

BUTY – LASOCKI

TOREBKA – ZE STAREJ SZAFY

RĘKAWICZKI – WYRÓB REGIONALNY

APASZKA – ŚWIAT SPINEK

BRANSOLETKA  – BŁYSKOTKA

Może cię również zainteresować

8 komentarzy

 1. Melduje się „świeżynka”, co to niedawno trafiła przypadkiem… Ale teraz już miesiąc po miesiącu będę nadrabiała cały blog. Ha! Dokładnie tę torebkę miałam i to pałętała się się bardzo długo w ” szafie szkód”. Co już widzę, to fantazja i zdolność wykorzystywania dodatków. Jako mniej zdolna będę się pilnie uczyć. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

  1. hahaha Witamy ponownie 😉 Jesteśmy typowymi ‚szkodnikami szafowymi’ 😉 wszystko, absolutnie wszystko przetrzymujemy lataaaami 😉 Składając najserdeczniejsze życzenia, zapraszamy w Nowym Roku – Margot & B.

  1. Przypuszczam, że tak to właśnie działa: dobrze wyglądać = dobrze się czuć. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam Margot

 2. ….ja też mam starą szafę, która nazywam Szafą Szkód bo pełno w niej ciuchów, które szkoda wyrzucić. Ale niestety nie umiem z Niej wyczarować takich cudeniek jak Wy…:-)

  1. Hahaha 😉 zapraszamy w takim razie do nas. Spotykamy się czasami i świetnie bawimy komponując, poprawiając, doradzając, dopasowując. Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam Margot

 3. Płaszczyk z rękawkami 3/4 przywodzi mi na myśl wciąż uwielbianą Audrey Hepburn , do tego te rękawiczki z guziczkami – super! A torebka ze starej szafy jest taka….sentymentalna 🙂
  Zdecydowanie lubię modę lat 60tych 🙂

  1. Tak, uwielbiamy inspiracje modą lat 60-tych. Mamy w ‚starej szafie’ różne cudeńka, które być może dodadzą smaczku również naszym innym propozycjom. Pozdrawiam Margot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *