METAMORFOZA 92 – DUŻA SUKIENKA

(English below) Czasami kilka miesięcy wystarczy, żeby zaakceptować nowy trend i uznać go za coś bardzo normalnego.

Tak się stało w przypadku naszej dziesiejszej Metamorfozy.

Zdjęcia do tej sesji robiłyśmy w kwietniu i chociaż koncepcja 'dużej letniej sukienki’ już się przewijała na wybiegach, to jednak nie była oczywista. W rzeczywistości sukienka mojej Modelki jest szersza i wygląda na olbrzymią …  i co my zrobiłyśmy? Spięłyśmy ją z tyłu, żeby nie wyglądała jak balon. CO ZA BŁĄD !!!!! 😂🤣 W oryginalnej wersji wygladałaby 100000 razy modniej i 100000 razy ciekawiej.

Wracając do pierwszego zdania tego posta – czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak potoczy się moda, wystarczy chwila, żeby wszystko się zmieniło.

Kolejną sprawą jest torba, gdyby zdjęcia były robione dzisiaj, Modelka trzymałaby torbę od spodu, tak, jak teraz to jest lansowane. Ta sama sytuacja – kilka miesięcy i od razu widać różnicę.

Zapraszamy 😊

ENGLISH VERSION

Today our Metamorphosis is all about a big summer dress. According to the latest trends the bigger, the better.

A big bag is another desired item this season.

Enjoy 😊

Margot 🙂

PICTURES – MARGOT

JACKET – GREENPOINT

SHOES – DEICHMANN

BAG – CCC

JEWELLERY – PARFOIS

MAKEUP – RIMMEL, BELL, DIOR

PERFUME – LIGHT BLUE by D&G

Może cię również zainteresować

4 komentarze

  1. Jak widzę, mam bardzo podobną sukienkę. I materiał i wzór, i fason, a nawet kolory, tylko moją jest bardziej niebieska. No i też jest duża. Nie nosiłam jej latem, bo właśnie wydawała mi się zbyt workowata. A tu proszę, jak można ją wystylizować ☺ dla mnie ładnie. Ciekawi mnie, czy to pod spodem to spódnica czy coś doszyłyście ?

  2. Bardzo ciekawa propozycja. W interesujący sposób pokazałyście jak można dodać pazura rzeczom kupionym w siecòwkach. Jak zawsze dodatki są przepięknie dobrane. Super!. Pozdrawiam

  3. Małgosiu, wiem, że teraz trendy na za duże wszystko, ale ja tu błędu nie widzę. Modelka wygląda ładnie, zgrabnie, nawet w wielkich ubraniach trzeba zachować proporcję, jeśli ktoś nie jest wysoki, to dużo za duże, go skróci i poszerzy. Umiar wskazany jest również w przypadku trendów. Ja kieruję się tym, by z mody brać to co do mnie, do mojej sylwetki pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *