METAMORFOZA 65 – W tej samej tonacji :)

(English available) Dzisiejszy pomysł to gra kolorów. To łączenie różnych rzeczy w tej samej tonacji.

Zrobiłam dużo zdjęć z bliska, żeby pokazać jak mieni się spódnica, niestety i tak nie widać tego tak wyraźnie, jakbym chciała.

I dlatego opiszę te kolory – a są tylko trzy – biały, z którym nie ma żadnego problemu, delikatnie pastelowy, lekko siwy i wreszcie różowy i to o ten różowy właśnie chodzi.

Przewija się on we wszystkich elementach stylizacji – narzutce, butach i … spódnicy, ale widać go tylko pod pewnym kątem i nie wiem czy można zobaczyć na zdjęciach taką jakby różową poświatę, więc musicie mi uwierzyć na słowo.

A potem są jeszcze kropki – nie tylko na bluzce, ale także na wzorze spódnicy widać nieregularne kropki.

I wreszcie krata – ta Księcia Walii  na butach i kolczykach, ale jak przyjrzymy się uważniej spódnicy to też wyłania się jakby rozmyta kratka.

Dlaczego tak dużo o tym wszystkim mówię – otóż wiele Pań często pisze, że boi się łączenia wzorów – a to nie jest trudne. Można zacząć od takich spokojnych pomysłów – jest kratka, są groszki, są jakieś jakby rozmyte kwiatki, są różne kolory – ale wszędzie zachowałam wspólną myśl – a mianowicie kolor różowy i siwy – i dlatego ( oczywiście według mnie i absolutnie przyjmę każde inne zdanie ) wszystko ładnie się połączyło i wygląda jak mus truskawkowy z bitą śmietaną.

ENGLISH VERSION

Today’s idea is a game of colours.

There are only three of them – white, soft pastel grey and the most important -pink.

It is repeated in all styling elements – a jacket, shoes and a skirt … but pink shade can only be seen at a certain angle, and I’m not sure if you can see it in the pictures – so you have to trust me.

And then there are dots – not only on this T-shirt, but also on the irregular dot pattern on the skirt.

And finally check – the Prince of Wales Check on the shoes and earrings, but also as we look closely at the skirt a kind of check patterns emerges there, too.

Why am I talking about all this in such detail? It’s quite simple – a lot of Ladies often say that they are afraid to combine  different patterns , so I’d like to show you that it’s not difficult.  You can start with such simple idea like this one – OK, there we have check, polka dots, flowers and different colours – but everything is built around pink and gray – and therefore (of course for me and I will absolutely accept any other opinion) everything comes together nicely and looks like a strawberry mousse with whipped cream, don’t you think?

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓

 

1. NIE ! NIE ! CZEKAJ !!!!! TO NIE JEST TWOJE AUTO !!!!!!!!!

NO !!!!!!!!!!! WAIT !!!!!!! IT’S NOT YOUR CAR !!!!!!!!!!!!!

2. NIEEEEEEEEEEEEEE !!!! TO TEŻ NIE JEST TWOJE AUTO !!!!!!!!!!!

NOOOOOOOOOOOOO !!!! THAT’S NOT YOUR CAR, EITHER !!!!!!!!!

3. OJ, DOBRZE, JUŻ DOBRZE!!!

OK, OK – GOT IT !!!

4.  DOSYĆ TEGO WYGŁUPIANIA – w końcu sesja to poważna sprawa.

ENOUGH OF THIS – NOW LET’S MOVE TO MORE SERIOUS STUFF.

 

Margot 🙂

PICTURES – MARGOT

SKIRT – MONNARI
BLOUSE – C&A
SHOES – ZARA
BAG –  CCC
JACKET – ALBO
EARRINGS – ORSAY
MAKEUP – INGLOT, ASTOR

PERFUME – BURBERRY – 😉 Czy pasują? 🙂

 

 

 

Może cię również zainteresować

16 komentarzy

 1. Dodatek tego właśnie różowego to wisienka na torcie, tak uważam, może dlatego, że lubię róż i już…i szary też /od czasu do czasu/. Super buty…serdecznie pozdrawiam…

  1. Różowy z siwym bardzo lubię, to jest chyba jedno z moich najbardziej ulubionych połączeń kolorystycznych. DZIĘKUJEMY – kisses – Margot 🙂 )))

  1. hihhi Te kolczyki super prawda? Też się nimi zachwyciłam, gdy moja Modelka je wypatrzyła i przyszła bardzo 😉 przygotowana na sesję 😀 DZIĘKUJEMY – kisses – Margot 🙂 )))

 2. Jejciuniu! Nawet kolczyki kratkowane do butów w krateczkę są!
  Ale cudny mix wzorów! I własnie takich delikatnych, dla każdej z nas niedoświadczonej w tym miksowaniu:))
  Śliczna całość wyszła!
  Buziaki!!!

  1. Oooo jak ślicznie napisałaś 🙂 – tak właśnie pomyślałam, że może kogoś zainspiruję i zachęcę do eksperymentowania 🙂 . Raz jeszcze pięknie dziękujemy – kisses – Margot 🙂 )))

  1. Hahaha – zawsze świetnie się bawimy, dlatego postanowiłam to od czasu do czasu pokazywać 🙂 )))) . DZIĘKUJEMY – kisses – Margot 🙂 )))

  1. hahah Ta przepiękna pogoda spowodowała, że miałam dużo sesji, a że niecierpliwa jestem 😀 😀 😀 , to będę je chyba pokazywała codziennie 😉 . DZIĘKUJEMY – kisses – Margot 🙂 ))))

 3. Odetchnęłam z ulgą jak przeczytałam, że to metamorfoza, bo jak zobaczyłam samochód to pomyślałam no znowu ” Na kawie z Margot” ……………….., a ja jestem rowerowa. Małgosiu propozycja niebywale wysmakowana, subtelna w kolorystyce i dodatkach. Ach jak te pastele rozświetlają. Cudnie. Buziaki Małgosiu miłego dnia dla Ciebie i Modelki.

  1. Hahah – ostatnio bardzo nam te samochody pasują 🙂 🙂 . Pełna zgoda, rozświetlają 😉 – już w czasie sesji to widziałyśmy, ale zdjęcia dodatkowo potwierdziły. Bardzo nam miło – dziękujemy – kisses – Margot 🙂 )))

  1. Szarości rzeczywiście mają taką swoją klasę, bardzo je lubię z różem, co hahah oczywiście widać po dzisiejszej sesji. DZIĘKUJEMY – kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *