MARYNARA … ZNOWU ;)

(English below) Wszystko już było – ale nie chodzi mi o jakieś odległe czasy, tylko moje modowe pomysły. 😉

Nie lubię stwierdzeń w stylu – wszystko już było, bo to po prostu nie jest prawda. Jeśli nawet było, to inaczej, w innych połączeniach, czy kolorach. Łatwo to samemu sprawdzić – ubranie się od stóp do głowy w to, co nosiłyśmy w latach 80-tych od razu nas zdradzi. Nie będzie wyglądało modnie, ale staro. Ale, jeżeli te rzeczy wystylizujemy po nowemu, to efekt będzie całkowicie współczesny.

Niemniej, dzisiaj chodzi mi o to, że wszystko, co dzisiaj prezentuję już pokazywałam, czasami całkiem dawno temu, bo jak już doskonale wiemy, trendy nie zające, nie uciekają i można sie nimi długo cieszyć.

Zapraszam na wielką marynarę, gorset, różowe czółenka, białą koszulę z falbankami, kolorowe okulary i  torebkę o ciekawym kształcie. 🙂

ENGLISH VERSION

What I’m wearing today is just another version of the same 😀 – an oversized jacket and a corset.

How we style them is obviously the first step in creating our own interpretation of these trends.

Enjoy 🙂

 

Margot 🙂

PHOTOS – KAROL JARZYNA

HEELS – STRADIVARIUS

BAG – ZARA

GLASSES – STRADIVARIUS

CORSET & SHIRT – FROM OLA BONK 🙂 THANK YOU 🙂

JACKET – MY FATHER’S 😉

MAKEUP – SEPHORA

PERFUME – RED DELICIOUS

Może cię również zainteresować

2 komentarze

  1. Wszystko co różowe kocham,więc buty i torebkę zabieram od razu:)))bardzo fajny i ciekawy zestaw:))Pozdrawiam serdecznie:)))

  2. I love the elegance and at the same time the originality of the outfit. The Welsh check print, the romantic blouse, the original bodice, the play that adds pink to the whole look. Another wonderful display of elegance, class, style and personality.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *