LEGGINGS i BOMBERKA/ BOMBER JACKET – PHENOMENAL US – CHALLENGES 158 & 159

(English below) Moja dzisiejsza propozycja to dwa wyzwania w jednym.

Z ubiegłego tygodnia – LEGGINGS, które zdecydowanie wróciły do łask, po dosyć krótkim okresie wyklęcia. Tym razem nosimy je pod sukienkami lub spódnicami, z oversizowymi górami, marynarkami, czy płaszczami. Super wyglądaja takie dopasowane leggingsowe kombinezony, będące prawopodobnie jednym z najważniejszych wschodzących trendów.

Drugie wyzwanie to BOMBERKA – podobna sytuacja. Dopiero były modne i znowu wróciły. Tym razem są większe, czesto pikowane, ale też pojawiają się takie, jak w tym ostatnim rozdaniu.

Moja propozycja to również – biały + czarny, plisowana spódnica, okulary w kształcie sześcioboku, białe mule na mosiężnym obcasie i torebka z nadrukiem.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Today my presentation of two challenges from my Phenomenal Us group.

LEGGINGS and BOMBER JACKET.

Apart from these two trends my outfit includes also black & white, pleated skirt, hexagon glasses, white mules and a bag with feature print.

Enjoy 🙂

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PHOTOS – KAROL JARZYNA – MUZEUM ŚLĄSKIE

BOMBER JACKET – ZARA

MULES – DOROTHY PERKINS

MAKEUP – SEPHORA

PERFUME – DAISY

Może cię również zainteresować

2 komentarze

  1. Małgosiu pięknie zaprezentowalaś nowinki modowe. Jak zawsze wszystko ze sobą jest spójne i z wielkim smakiem pokazane. Śledząc Twoje stylizację na Blogu i posty w Trendystkach można być na bieżąco. Dziękuję. Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *