ASYMETRIA – PHENOMENAL US – CHALLENGE 177

(English below) Asymetryczny sweter – tunika, ale nie tylko. Myślę, że podstawą tej stylizacji sa koronkowe spodnie, ale nie o to chodzi, że są koronkowe, ale o to jak je teraz nosimy.

Kiedyś, nie tak dawno, koronkowe spodnie były 'stosowne’ – pamiętacie to słowo jeszcze? 😉 na jakieś wieczorowe okazje, może nawet bale i nagle, tak po prostu jak kliknięcie klawisza, to wszystko się zmieniło.

Łączymy bez żadnych obaw i zahamowań absolutnie wszystko ze wszystkim. Wieczorowe z codziennym, sportowe z eleganckim, grube z cienkim, wełniane z brokatowym, dokładnie odszyte z postrzępionym. Czy w ogóle są jeszcze jakieś bariery? Jakieś wypada? Jakieś na niedzielę? Jakieś …? Jakieś ….? Według mnie – nie ma. Mamy nareszcie nieograniczone możliwości bawienia się modą według naszych własnych upodobań.

I dlatego ja sobie akurat ulubiłam 😉 łączyć moje koronkowe z czym tylko mam ochotę. Zimą chodziłam w nich do ciężkich butów i puchówki (zapraszam do odwiedzenia posta z 16 stycznia tego roku), teraz pomyślałam o swetrze.

Sweter typu tunika, do tego torba, typu poduszka, którą sama uszyłam, korale olbrzymy zawiązane na kokardkę, które sama nanizałam i kozaczki ( już je dobrze znacie, ale co ja poradzę na to, że są takie piękne 😀 😀 😀 ) .

Wszystko w dwóch kolorach – granatowym i turkusowym.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Lace pants – only yesterday suitable for grand occasions, have suddenly become a very desirable item looking good with anything and any time.

I’ve combined them with a very thick jumper, big beads, a soft handbag and my favourite booties.

Everything in navy blue and teal.

Enjoy 🙂

 

 

Margot 🙂

PHOTOS – SANDRA WOJEWSKA

JUMPER – RESERVED

PANTS – ZARA

BOOTIES – ZALANDO

BAG and BEADS – MADE by MARGOT

MAKEUP – THE MAGIC by JUVIA’S

PERFUME – BYZANCE

 

Może cię również zainteresować

4 komentarze

 1. These lace pants are cute. Now you can wear it anytime day, and this makes them even more beautiful. The oversize sweater is beautiful, I love the original asymmetric finish and your high neck. I am fascinated by your matching necklace, how beautiful it is! An impressive outfit, very beautiful in colors, very beautiful in design, with an original combination, some precious accessories and even a touch of sensuality in the lace on your legs- This look has it all!

  1. Thank you 🙂 thank you 🙂
   I love these unexpected ideas and style mix – so happy you also like it.
   Have a great week conquering new sites 🙂
   Kisses – Margot 🙂 ))))

 2. Małgosiu tak jak napisałaś to co kiedyś nosiło się tylko na pewne okazję nie ubierano się chodząc po ulicy. Kanony mody się zmienily. I dobrze. Połączenie koronkowych spodni z grubym swetrem wygląda świetnie. Jest kolorystyczna harmonia i elegancja. Bardzo podoba mi się ta stylizacja i Twoje keatyne patrzenie na modę. Pozdrawiam

  1. Ja też się zachwycam tymi nowymi zasadami pod tytułem – NIE MA ZASAD 😀
   Cieszę się, że podoba Ci się mój pomysł 🙂
   Kisses – Margot :))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *