Wywiad na portalu KOBIETA XL.pl :)

Właśnie ukazał sie mój artykuł w Kobieta XL.pl – Portal dla Kobiet Myślących. ❤💙💛 http://www.kobietaxl.pl/

Bardzo dziękuję za publikację i zapraszam do zapoznania się z moimi wypocinami 😂😅😆🤣

Ale … z drugiej strony – wszystko, o czym wspominam w artykule, to dla mnie rzeczy ważne, a blog i pokazywane stylizacje stały się misją w poszukiwanich odpowiedzi dlaczego tak, a nie inaczej się ubieramy, co nas skłania do naszych wyborów i co może być bodźcem, żeby zmienić życie.

Zapraszam 🙂

Link TUTAJ

Margot 🙂

Może cię również zainteresować

7 komentarzy

  1. Bardzo gratuluję:!!!modę taką ze sklepów to może i akceptuje większa część osób ale jak dodasz coś od siebie to już jest gorzej:))wiem coś o tym,bo mieszkam w małej miejscowości,gdzie trudno mieć inny gust niż cała reszta:))))na szczęście są takie wspaniałe osoby jak Ty,które mówią i pokazują że można inaczej:))))Pozdrawiam serdecznie:)))

    1. Dla mnie moda to indywidualizm, mam nadzieję, że blogi takie jak Twój i mój pozwalają Kobietom w przełamywaniu wszekich oporów w wybieraniu takiego stylu, jaki im się podoba. DZIĘJUĘ bardzo – kisses – Margot 🙂 )))

    1. Ja wiem, że to jest takie powtarzanie tego samego w kołko, ale jednak jest mnóstwo osób, które traktują modę jak jakieś zło piekielne, a chyba jest akurat odwrotnie. DZIĘKI 🙂 :)))))) Kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *