Marsala – nowy bordo

Kolor marsala, burgund, zieleń, bordo, rdza – wszystkie kolory jesieni w jednej stylizacji. Bluzka i marynarka mój pomysł i wykonanie.Marynarka w kwiatki łącząca poszczególne elementy ubioru oraz kolory w jedną całość. Duża torebka w modnym kolorze.

Przepych żabotów i falbanek oraz materiały  o grubej fakturze zawsze kojarzę z jesienią. Nasycone kolory i wręcz przesadzone fasony są odzwierciedleniem bogactwa przyrody  i z tego właśnie powodu uszyłam bluzkę oraz żakiecik, które są spójne z takim właśnie odczuciem.

IMGP2498

IMGP2461

IMGP2512

IMGP2521

IMGP2531

 

IMGP2586

IMGP2470

IMGP2562

IMGP2590

IMGP2523

IMGP2535

BUTY – H&M

TOREBKA – JENNY FAIRY

SPODNIE – AMISU

MARYNARKA I BLUZKA – MÓJ PROJEKT I WYKONANIE

 

Może cię również zainteresować

4 komentarze

  1. Droga Margot,

    Kolorystyka bardzo do mnie przemawia jako iście jesienna…niosąca smak kubka grzanego wina z laseczką cynamonu 🙂 Jak dla mnie marynarka pełni rolę goździka, z którego chętnie bym zrezygnowała aby nie przytłaczał smaku całości ….

    1. Dziękuję za piękny wpis. Istotnie jesień z całą feerią barw, smaków, faktur, światła i zapachów skłania do przesady. Niemniej, w tym przypadku, sama bluzka ze spodniami pozostałaby tylko bluzką ze spodniami. Chciałbym pokazywać stylizacje trochę kontrowersyjne, trochę inne, trochę odważne, trochę zwariowane, takie, których czasami się boimy, ale za którymi w głębi duszy tęsknimy. Pozdrawiam jesiennie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *