Marsala – nowy bordo

Kolor marsala, burgund, zieleń, bordo, rdza – wszystkie kolory jesieni w jednej stylizacji. Bluzka i marynarka mój pomysł i wykonanie.Marynarka w kwiatki łącząca poszczególne elementy ubioru oraz kolory w jedną całość. Duża torebka w modnym kolorze.

Przepych żabotów i falbanek oraz materiały  o grubej fakturze zawsze kojarzę z jesienią. Nasycone kolory i wręcz przesadzone fasony są odzwierciedleniem bogactwa przyrody  i z tego właśnie powodu uszyłam bluzkę oraz żakiecik, które są spójne z takim właśnie odczuciem.

IMGP2498

IMGP2461

IMGP2512

IMGP2521

IMGP2531

 

IMGP2586

IMGP2470

IMGP2562

IMGP2590

IMGP2523

IMGP2535

BUTY – H&M

TOREBKA – JENNY FAIRY

SPODNIE – AMISU

MARYNARKA I BLUZKA – MÓJ PROJEKT I WYKONANIE

 

Może cię również zainteresować

4 komentarze

    1. Istotnie jesień była inspiracją tego zestawu. Cieszę się, że udało się oddać piękno tamtego dnia. Pozdrawiam Margot

  1. Droga Margot,

    Kolorystyka bardzo do mnie przemawia jako iście jesienna…niosąca smak kubka grzanego wina z laseczką cynamonu 🙂 Jak dla mnie marynarka pełni rolę goździka, z którego chętnie bym zrezygnowała aby nie przytłaczał smaku całości ….

    1. Dziękuję za piękny wpis. Istotnie jesień z całą feerią barw, smaków, faktur, światła i zapachów skłania do przesady. Niemniej, w tym przypadku, sama bluzka ze spodniami pozostałaby tylko bluzką ze spodniami. Chciałbym pokazywać stylizacje trochę kontrowersyjne, trochę inne, trochę odważne, trochę zwariowane, takie, których czasami się boimy, ale za którymi w głębi duszy tęsknimy. Pozdrawiam jesiennie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *