’IT 2020′ – ZŁOTA SPÓDNICA

(English below) Mam tę spódnicę prawie 5 lat. Uszyłam ją, gdy pojawiły się zajawki materiałów wieczorowych na co dzień i sztucznej skóry.

No bo Dziewczyny, ja pamiętam, pewnie niektóre z Was też, że sztuczna skóra traktowana była jako coś absolutnie nieeleganckiego. Nie nosiło się rzeczy z plastiku, jeśli chciało się wyglądać dobrze – obojętnie czy modnie, czy dostojnie – plastik był be.

Dzisiaj jest odwrotnie sztuczna skóra nie przestaje być trendy i dlatego moja spódnica jest właśnie z takiego plastiku.

Złote, srebrne, metaliczne, brokatowe i cekinowe materiały na co dzień też są coraz modniejsze, chociaż po raz pierwszy  pojawiły się lata temu.

W każdym razie oprócz tej ciągle super modnej spódnicy, mam na sobie olbrzymi, oversizowy Aran, kozaki z wysoką cholewą, wielką torbę noszoną od spodu lub w dłoni i jeden asymetryczny wielki kolczyk.

Zapraszam 😊

ENGLISH VERSION

I made my fake leather gold skirt more than 4 years ago, and as it happens it is still the most desirable item of any styling.

Apart from that I’m also wearing high winter boots, oversize Aran, big bag worn from underneath and one statement earring.

Enjoy 😊

 

Margot 🙂

PICTURES – KAROL JARZYNA

SKIRT – DESIGNED & MADE by MARGOT

JUMPER – H&M

MAKEUP – SEPHORA, MAX FACTOR

PERFUME – IN 2 U by CALVIN KLEIN

 

Może cię również zainteresować

5 komentarzy

  1. I znowu Małgosiu porywam Cię w całości.
    Jestem zachwycona Twoją kreatywnością.
    Zdjęcia – cudne!

  2. Fajny sweter, nietypowy, kolorystycznie fajnie komponuje się ze złotą spódnicą. Kozaki ciekawe, choć białe byłyby lepsze w tym konkretnym przypadku. Ale ogólnie jest ok. Pozdrawiam

  3. Dla mnie też sztuczna skóra była nieelegancka, jeśli już to naturalna, teraz to się zmieniło choć mam spodnie / nawet 3 sztuki/ to jest to dla mnie płastik ale… chciałam to mam…na tę porę roku jest o.k. nawet często noszę i jestem zadowolona. Twoja propozycja bardzo na Tak, ciekawa spódnica w złotym kolorze. Duże swetry lubię, zwłaszcza teraz kiedy jest zimno. Serdecznie pozdrawiam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *