’IT 2020′ – PIÓRA I FRĘDZLE

(English below) Pióra są obecne w kolekcjach już kolejny sezon. W tym roku miało ich być więcej niż kiedykolwiek, ale życie pokazuje coś innego.

Nie widać ich ani w sklepach, ani na ulicach. Może to wiadome ograniczenia spowodowały taką sytuację? Może pióra to trudny temat i jednak kojarzą się bardziej z karnawałem niż latem? A może po prostu jeszcze do nas nie dotarły?

Moja proozycja to właściwie frędzle, ale tak postrzępione, ze udają pióra – i tak właśnie chcę o nich myśleć. Całość wygląda puchato, pierzasto i fruwająco – efekt, który chciałam osiągnąć.

Mam też spodnie z lampasami, które uszyłam sama jakieś 10 lat temu – szczerze mówiąc, myślałam, że są już passe – ALE … w tym sezonie widziałam lampasy u kilku znanych trendsetterek, więc wyciągnęłam również moje z czeluści szafy.

Wszystko to burgundowy total look z małymi okularami. Taki kształ jest niezwykle na czasie, chociaż ja te właśnie kupiłam ponad dwa lata temu – kolejny przykład na to, że trendy niczym ptaki, moszczą sobie gniazka nawet przez kilka lat.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Feathers are a very strong trend, even though not so popular on high street.

My idea today is a total burgundy look with a feather like tunic and matching wide leg trousers.

I’m also wearing small sunglasses – I bought them over two years ago, but it seems that this shape has its 5 minutes this year.

Enjoy 🙂

Margot 🙂

PICTURES – KAROL JARZYNA

HEELS – KAZAR

SHADES – MANGO

TUNIC – DESIGNED & MADE by MARGOT

PANTS – DESIGNED & MADE by MARGOT

MAKEUP – SEPHORA

PERFUME – DAISY

 

Może cię również zainteresować

4 komentarze

    1. Bardzo się cieszę, że Ci się podoba 🙂 )))
      Dziękuję Basieńko 🙂 )))
      Kisses – Margot 🙂 )))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *