„IT 2018” – czyli frędzle w każdej postaci ;)

(English available) Frędzle to nie jest jakaś nowość, po okresie nowinki modowej, trend stał się raczej dojrzałym czerwonym winem. 

Czyż można ich nie kochać?

Frywolne, zalotne, kokieteryjne, ale jednocześnie eleganckie i stylowe.

Krótkie, warstwowe, doszywane do sukienek, spodni, torebek, butów, albo najdłuże na świecie – takie właśnie jak te, które Zara doszyła do króciutkiej marynareczki.

Zapraszam na frędzlowe zawirowania. 🤣😘

ENGLISH VERSION

Fringe is not something new, from novelty it has become more like mature red wine trend. 

How can we not love it?

Frivolous, flirty, flirtatious, yet elegant and stylish.

Short, layered, found in dresses, pants, bags, shoes, or the longest ones in the world – just like this which Zara finished off a little tailored jacket with.

Welcome to the fringe turmoil. 🤣😘

Margot 🙂

PICTURES – KAROL JARZYNA

JACKET – ZARA

TROUSERS – ZARA

BAG – TOP SHOP

SHOES – ALDO

MAKEUP – INGLOT

PERFUME – CHANEL NO5 BLACK

Może cię również zainteresować

16 komentarzy

  1. hahah 😀 Nooooo hihihi lubię takie dziwności 🙂 )))) DZIĘKI 🙂 'szalona artystka’ – lubię to 😉 😀 . Kisses – Margot 🙂 ))

  1. hahahha Frędzelki lubię bardzo 😉 , ale oczywiście każdy ma swoje upodobania 🙂 . Bardzo dziękuję Basiu – kisses – Margot 🙂 )))

 1. Śliczna ta stylizacja frędzle stworzyły, że wyglądasz lekko i zwiewnie. Pomysłowo ozdobiłaś buty i torebeczkę. Frędzle to super sprawa do ukrywania mankamentów figury. Dobrze, że sobie o nich przypomniano. Jak zawsze świetnie wyglądasz i bawisz się modą. Pozdrawiam

  1. Właśnie – frędzle to super oszustwo 😀 😀 😀 . Cieszę się, że Ci się podobają . Pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 ))))

 2. Tak zakochałam się w frędzlowaniu Twoim i Reni ☺ Zakochałam się w tym luku po całości z każdym narysowanym, czy przerysowanym detalu ☺ Super Margot ❤

  1. hahah No wiesz przecież, że 'przerysowane’ 😀 to moje drugie imię 😀 🙂 . Pięknie dziękuję 🙂 )))) Kisses Sis- Margot 🙂 )))

 3. Masz racje ,poczatkowo traktowane z rezerwa teraz maja swoje drigie zycie :))) Plaszcze,marynarki ,spodnice ….. pieknie mozma je stylizowac czego przykladem jest Twoj look :))) cudownie,lekko,nieco frywolnie choc nadal klasycznie :)))Tak jestem zdecydowanie fanka tej stylizacji :))) buziaki

  1. Też tak to odbieram – z kreacji typowo wieczorowych, do ekstrawagancji sprzed … może dwóch lat, teraz frędzle są po prostu jeszcze jedną alternatywą. Dzięki – pozdrawiam – kisses – Margot 🙂 ))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *