FIOŁEK/ VIOLET – PHENOMENAL US – CHALLENGE 147

(English below) Fiołkowy – kolejny przepiękny kolor.

Nie wiem, czy jest jeszcze ktoś, kto pamięta, że te wszystkie ciemne fiolety były niestety kolorami żałobnymi i w mojej rodzinie nie nosiło się takich ubrań na co dzień. Gdy byłam nastolatką pojawiła się kolejna przesłanka przeciwko fioletowi – otóż ( z całym szacunkim dla naszych wyborów, ale jednak … 😉 ) była pewna grupa mężczyzn, którzy zaczęli nosić fioletowe garnitury. O zgrozo, wtedy wyglądało to absolutnie fatalnie i kojarzyło się z brakiem gustu.

Na szczęście wyrzuciliśmy te uprzedzenia głęboko do wora i fiolet cieszy się naszym niekończącym zachwytem.

W tym sezonie to może być wszystko od jaśniutkiego liliowego do ciemnego leśnego fiołka.

A w mojej propozycji wykorzystałam długą dzianinową spódnicę jako sukienkę – po prostu naciągnęłam ją nad biust. Do tego bluzka z czymś al’a pelerynkowy kołnierz, skarpetkowe welurowe kozaki i miękka półokrągła torebka.

Kilka słów o butach – to, że one się samoczynnie marszczą jak rajtuzy małych dziewczynek, jest teraz bardzo mocnym trendem, widzianym u wielu projektantów.

Torebka, chociaż ma już jakieś 15 lat, jest również w super trendach. Ważne jest, że wygląda jakby była ręcznie robiona, przypomina patchwork, a uszy są z trzech łańcuchów przeplatanych wstążkami.

Zapraszam 🙂

ENGLISH VERSION

Purple or violet have conquered not only catwalks but also our hearts. They are really beautiful colours and with the variety they offer, we can choose the exact shade we truly love.

My idea today includes a long jersey skirt which I pulled up above my breast to create a dress. A big collar blouse, velvet boots and a patchwork bag.

Enjoy 🙂

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PHOTOS – SANDRA WOJEWSKA

SKIRT – ZARA

BLOUSE – RESERVED

BOOTS – ZARA

BAG – ORSAY

MAKEUP – THE MAGIC by JUVIA’S

PERFUME – CHLOE’ ROSE

Może cię również zainteresować

4 komentarze

  1. Po raz kolejny pokazujesz, że najważniejszy jest oryginalny pomysł . Niby spódnica – a jednak sukienka, niby bluzka – a jednak pelerynka , niby buty – a jednak skarpetki (a może odwrotnie) 🙂 . Świetnie to wszystko wygląda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *