DENIM TAKE 3 – PHENOMENAL US – CHALLENGE 168

(English below) Denim, u nas najczęściej nazywany dżinsem.

Zapewne dlatego, że przyszedł do nas wraz z nieosiągalnymi wtedy jeansami, czyli spodniami. Mylnie sądzono, że to nazwa materiału, a nie fasonu i tak już zostało. I chociaż ostatnio już coraz częściej używamy słowa denim, to jednak nadal pozostanie w obiegu dżinsowa katana, czy spódnica.

Wyzwania denimowe już miałyśmy, stąd nazwa – take 3, czyli 3-cie podejście. Bo tak się składa, że ten cudowny denim znowu opanował wszystkie pokazy i jest mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Moja stylizacja to – UWAGA !!!! Znowu potargane jeansy !!!! Gorset z falbanami i koszula ze sztucznej lakierowanej skóry w kolorze spranego … dżinsu 😀 😉 .

Mam też sandały na platformach i małą torebkę, a w uszach niebieskie kolczyki w kształcie kwiatków. Kwiatki to hiciarski motyw tego lata.

Zapraszamy 🙂

ENGLISH VERSION

Denim – has it ever been not trendy? I doubt it. Since its discovery by big fashion brands it has since become an omnipresent trend statement.

My idea today are – torn jeans !!!! AGAIN !!!!! 😉 , a corset with frills and a faux leather shirt in the colour of washed denim.

I’m also wearing platform sandals and a small bag. Everything in trends.

Enjoy 🙂

 

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PHOTOS – KAROL JARZYNA in KATOWICE SILESIAN MUSEUM

JEANS – CROPP

SHIRT – RESERVED

SANDALS – STRADIVARIUS

MAKEUP – SEPHORA

PERFUME – D&G LIGHT BLUE

 

Może cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *