CZERWONE KHAKI ;)

(English below) To jednak jest koniec świata hahah.

Nie lubię khaki i szczerze mówiąc nie wiem, czy przypadkiem nie jest już passe, ale jeśli go nazwać oliwkowym … aaa to jest już zupełnie inna historia. 😀 😀 😀

Sztuczna skóra, lateks, rękawiczki, ciągle jeszcze spodnie 'paper bag’ i przepaska.

Zapraszam 🙂

 

ENGLISH VERSION

I don’t like khaki, but if you call it olive … well, well … that is an entirely different matter 😀 😀 😀

Red latex coat, faux leather pants, gloves and a hair band.

Enjoy 🙂

P.S.

 

Margot 🙂

PICTURES – DAMIAN GOLOBURDA

PANTS – STRADIVARIUS

BOOTIES – ZARA

HAIR BAND – ZARA

COAT – SH – A PRESENT FROM OLA BONK – THANK YOU 🙂

MAKEUP – SEPHORA, MAX FACTOR

PERFUME – QUATRE

 

 

 

 

Może cię również zainteresować

10 komentarzy

 1. Bardzo fajna stylówka, trudno koło Ciebie przejść obojętnie. O to właśnie chodzi, by być barwnym i taka jesteś na 200 procent. Od dłuższego czasu przyglądam się Twojej twarzy i doszłam do wniosku, że świetnie byś wyglądała w krótkich postrzępionych włosach, takich z pazurem. Odmłodziły by Cię, rozważ to, bo piszę to ze szczerego serducha.

  1. Tak mi rosną włosy, że nigdy ich nie mam koło twarzy niestety, wszelkie pazurki się nie sprawdzają. Dzięki.
   Kisses – Margot 🙂 ))))

 2. Małgosiu, jak kolor ładnie łączy się z innym to dlaczego ma być passe? Też kiedyś nie przepadałam ale…teraz od jakiegoś czasu lubię choć dalej od twarzy. Mam kurtkę sprzed ponad 2 lat i noszę nadal. Z tą czerwienią po prostu bajka, ja łączę z żółtym, z karmelem ale na czerwień nie wpadłam ha!ha! Pięknie…buziaki…

  1. Jest mi baaardzo miło, że to połączenie Ci się podoba. Muszę przyznać, że bardzo lubię takie nespodziewane połączenia kolorów, na szczęście juz nic nikogo nie szokuje i można śmiało eksperymentować.

   Dziękuję baaardzo 🙂
   Kisses – Margot 🙂 ))

 3. In this we agree, I do not like khaki, or anything that sounds like a military man or a hunter. But I think these pants would be beautiful in any color, because the pattern is wonderful and, although you do not let me see it well, I think they highlight your beautiful figure a lot. Likewise, they are perfect with that seductive top. Red is another story, I simply love this garment, and, of course, your accessories, always wonderfully chosen, even the headband in that hairstyle that always fascinates me.

  1. WOWOWOWOWOWOWO
   Joseph=Maria I am speechless 🙂 ))))))
   What is there but to say THANK YOU.
   You don’t even know how you make me feel 🙂 )))) hahahha I could go out now and conquer the world after compliments like that.
   SOOOOO KIND OF YOU 🙂 )))))
   Thanks again and have a veeeery good day 🙂 )))
   Margot 🙂 )))))))))))))))))))))))))

   1. Połączenie kolorów wyszło świetnie ! Czerwony lateksowy płaszcz robi duże wrażenie.Lateks chyba się przyjął, bo pojawia się coraz więcej takich kurtek na ulicy. Super !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *