Blogerska krew :D ;)

Powiem tak – spotkanie z osobami, które się zna od lat, a jednak nigdy się ich nie spotkało, to niezwykłe przeżycie. To jak delektowanie się czekoladką, na którą miałyśmy ochotę przynajmniej … od tygodnia. 😂

Tak właśnie się czułam we Wrocławiu, gdzie wraz z Magdą Harassek – Jakubiec brałyśmy udział w konferencji na temat „Jak stawiać pierwsze kroki w sieci po 50-ce”. Już teraz zapraszam na nowy wpis na blogu o tym wydarzeniu, ale dzisiaj wszystko o BLOGERSKIM SPOTKANIU z Basią Lemanowicz TUTAJ , Magdą Pińską TUTAJ i jak już wspomniałam Madgą Jakubiec TUTAJ.

Najpierw spędziłyśmy fantastycznie czas w Galerii Rękodzieła Art TUTAJ .

Zachwycające miejsce, wszystko tak cudownie kolorowe i artystyczne, że można tam siedzieć godzinami wyszukując skarbów.

 

Każdy zakamarek sklepu wypełniają jakieś fantastyczne rzeczy, wszystkie absolutnie niezbędne do życia 😜🤣

 

Basia zakochała się w pewnej kamizelce 😍

A Magda i ja w swetrzysku wielkoludzie, który po prostu powalił nas na kolana 🤗

Czekając na Magdę Pińską delektowałyśmy się Gałgankostwem BoguMiły 😘

Chwilę potem, już z  Magdą spędziłyśmy razem wspaniały wieczór. Muszę przyznać, że Wrocław absolutnie zachwyca. 😍

NA ZDROWIE i do zobaczenia ponownie 🍷🍾

Margot 🙂

Może cię również zainteresować

19 komentarzy

  1. Spotkanie było przefantastyczne 🙂 . Masz rację, to wielka frajda spotkac się z innymi blogerkami. Kisses – Margot 🙂 )))

 1. Wspaniałe spotkanie.
  Pięknie wszystkie Panie wyglądacie.
  Swetrzysko obłędne!

  A Wrocław jest przepiękny.
  Pozdrawiam ciepło. Buziaki!!!

  1. Oooo tak , spotkanie było rewelacyjne. Myślę, że takie spotkania są jednym z najfajniejszych elementów blogowania. Dziękuję – kisses – Margot 🙂 ))

 2. Jestem z Wrocławia, ale ostatnio rzadziej tam bywam, odkąd syn mi dorósł;)
  Tak, to częściej do mamy z nim jeżdziłam:D

  Cudowne spotkanie miałyście!!!
  Mam nadzieję, że i mnie się kiedyś uda, zobaczyć z Wami w realu:D
  Buziaki!!!

 3. Masz rację Wrocław jest przepiękny, dlatego gdy przed laty tu przyjechałam, zostałam tu na zawsze. Szkoda, że akurat byłam w tym czasie w Warszawie, bo chętnie posiedziałabym z Wami. No cóż, może kiedyś…… Pozdrawiam serdecznie

 4. The Best, to Wy kochane kobietki jesteście. Miło i ciepło na duszy się robi, spoglądając na uśmiechnięte, energiczne, pełne optymizmu, dojrzałe, cudowne kobiety.
  #WIDZIALNEFENOMENALNE.

 5. Jestem zachwycona spotkaniem koleżeńskim, nasze rozmowy,niezapomniane chwile w Dniu moich urodzin i imienin dziewczyny bez Was nie byłoby tak pięknie i fenomenalnie. Dziękuję bardzo za spotkanie i liczę na następne wiosną.

  1. No właśnie – ten zbieg okoliczności i Twoje urodziny i imieniny to była ta przysłowiowa wisienka 🙂 🙂 🙂 . Koniecznie musimy coś wymyślić, takie spotkania są przecudne. Raz jeszcze bardzo dziękuję – kisses Dziewczyny – Margot 🙂 ))))

 6. Cudowne spotkanie, cudowny dzień, cudowne przeżycia, no i Wrocław jest moim ulubieńcem od dawna, oprócz tego, że zachwyca, to czuję się w nim jakoś tak bezpiecznie i swojsko 🙂

  1. Wrocław jest rzeczywiście niewiarygodnie piękny, dodatkowo klimatyczny ze względu na dekoracje świąteczne. A spotkanie …. było po prostu THE BEST 😉 😀 . Bardzo dziękujemy – kisses – Margot 🙂 ))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *