BIELIZNA NA WIERZCH/ UNDERWEAR OVER-WEAR. PHENOMENAL US – CHALLENGE 90

(English below) Nadchodzi baaardzo silny bieliźniany trend.

Można go interpretować dosłownie i dosłownie zawiesić spodnie lub spódnicę na pasie do pończoch, ale można też oczywiście zakamufować to i owo, torząc nasze własne interpretacje.

Wracam dzisiaj do moich starszych postów. Ten w al’a staniku na bluzce stworzyłam w ubiegłym roku, gdy wyraźnie było widać zaistnienie tego trendu po latach zajawek w różnych pokazach. Druga stylizacja jest sprzed kilku lat – mam na sobie gorset założony na bluzkę i tym samym całość wcale nie jest buduarowa, lecz casualowa. 😉

ENGLISH VERSION

Underwear has changed places with normal clothes. It is a very strong trend including all sorts of lingerie worn on top.

Sometimes we can interpret this trend literally where suspender belts physically hold skirts or trousers.

Sometimes it can be our individual interpretation of the trend, where underwear is only symbolic.

And this is exactly what I’ve done with my two ideas for today. Both of them are old – I noticed this trend years ago and created my outfits. As it happens with fashion, it is only now, that this trend has finally reached the streets.

 

#phenomenlaus #phenomenlauschallenge #widzialnefenomenalne

Margot 🙂

PICTURES – MY DAUGHTER

MORE INFORMATION HERE

AND HERE

Może cię również zainteresować

5 komentarzy

  1. Małgosiu oba super, a ten pierwszy to odpatrzę latem:bardzo mi się podoba pomysł i można piękne chusty wykorzystywać lub szaliki, a mam ich sporo, buziaki.

  2. Obie stylizcaje super, nie umiałabym wybrać która bardziej mi się podoba. Ta z apaszką jest piękna kolorystycznie, za to ta w kratę „ma moc” – dla kobiety niezależnej, z klasą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *