ŁĄKA

(English available) Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ten wpis Was zanudzi na śmierć.  :( Zdjęć jest za dużo i wszystkie wyglądają tak samo, ale … uwielbiam lato, kwiaty, łąki i po prostu nie mogłam się powstrzymać. ;)

Sukienkę uszyłam sama, składa się z dwóch warstw kolorowej i białej pod spodem.

Buty – już drugi sezon moje ulubione – są tak delikatne, że idealnie pasowały do tych wszystkich zwiewności.

Kopertówka jest w kolorze butów. Jasna, lekka i pastelowa.

Naszyjnik, który  pomalowałam dla potrzeb tej stylizacji TUTAJ, pasuje też do mojej ‚łąki’.

Nooo iiiii – okulary ;) – mam je chyba 30 lat ;) przywiozłam je z Anglii z czasów Eltona Johna i jego szalonych okularów. :D

 

ENGLISH VERSION

 MEADOW

There is a great probability that you will be bored to death by this entry.  :( There are too many pictures and they all look the same, but … I love summer, flowers, meadows, and I just couldn’t resist showing them all. ;)

I made the dress myself – it’s a two layer summer dress.

The shoes – they are the second season my favorite ones – and because they are so delicate, that perfectly fit the flowing cut of the dress.

The clutch matches the colour of the shoes. Light, pastel blue.

The necklace, which I painted for the styling TUTAJ also fits my ‚meadow’ dress.

And last but not least – the glasses ;) – I bought them in England about 30 years ago in Elton John’s times and his crazy glasses. :D

 K2

20160706_093903

K9

K18

20160706_093849

K13

K14

20160706_093834

K23

K16

20160706_093751

K3

K24

20160706_093807

K5

K6

20160706_094047

K21

K1

20160706_093828

K8

K26

20160706_094136

K19

K25

20160706_093900

K11

K15

Margot

ZDJĘCIA/ PICTURES – MOJA CÓRKA/ MY DAUGHTER

20160706_094059

SUKIENKA/ DRESS – MADE by MARGOT podobne TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ

SANDAŁY/ SANDALS – NEW LOOK podobne TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ

KOPERTÓWKA/ CLUTCH – BRIGITTE BIJOU podobne TUTAJ, TUTAJ

OKULARY/ SUNGLASSES – NO NAME podobne TUTAJ niestety nie znalazłam gruszek, ale serduszka ;) / unfortunately I didn’t find any pears, but … hearts ;)

MAKIJAŻ/ MAKEUP – MAX FACTOR, RIMMEL, BELL

PERFUMY/ PERFUME – CK ONE – zapach jest tak cytrusowo letni, że osobiście mogłabym się w nich kąpać :D , a najlepsze jest to, że są sprzedawane w ogromnych butelkach ;) / the scent is so fresh, that I could swim in it :D , and the best thing is that it is sold in huge bottles ;)

L

Może cię również zainteresować

42 komentarze

 1. Łaka jest cudna i Ty w niej wygladasz romantycznie i przepięknie. Okulary są super i jak dobrze, że je przechowałaś, bo prezentują się zjawiskowo. Wszystkie zdjecia bardzo piękne, a na tym z boku gdzie sukienka i włosy się rozwiewają to tak bardzo ładnie wygladasz. Tam widać twoje artystyczne uzdolnienia, miłość do retro, piękne włosy:) i delikatność. Super post, buziole.

  1. Dzięki Jolu :))))) To był bardzo miły dzień, trochę się wygłupiałyśmy z córką i chyba widać to na zdjęciach. Buziaczki – pozdrawiam – Margot :))))

 2. Simply wonderful! I love this dress, is my favorite style. Print delicate, volume, movement … A great outfit, a beautiful woman! By the way, I also use this perfume! LOL.

  1. hahaah love this perfume :) – as I’m saying in the post I could swim in it :) . The dress is very summery, perhaps better for Spain than here since it is alredy quite cold here :( . Thank you very much – greeetings – Margot :)

  1. Yes, I remember what you said on your blog about summer. I on the contrary start living in spring, and get totally depressed in autumn :D . Thank you for you lovely comment – greetings Margot :)

  1. Dziękuję – torebka mój nowy nabytek ;) będzie chyba moją ulubioną. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Margot :)

 3. Sukienka taka zwiewna, romantyczna z delikatnymi kwiatkami Cudnie. Pomysł dwuwarstwowej sukienki bardo udany.Dodatki w delikatnych kolorach tworzą piękna całość. Wyobrażam sobie , że w czasie ruchu sukienka z Tobą płynie i jest wabikiem dla oczu….. Bardzo ładnie w tej stylizacji wyglądasz. Pozdrawiam

  1. hahaah – materiały są rzeczywiście bardzo zwiewne i cały czas ‚krążą’ wokół sylwetki. Bardzo dziękuję za tak piękny komentarz – serdecznie pozdrawiam Margot :)

 4. Uwielbiam nadruki kwiatowe więc Twoja sukienka bardzo wpadła mi w oko :-) Piękna, zwiewna i bardzo subtelna stylizacja. Ty chyba we wszystkim wyglądasz dobrze :-) Pozdrowionka!

  1. Dzięki – taki właśnie miałam zamiar, żeby było zwiewnie i bardzo lekko. Ciszę się, że to widać na zdjęciach. Pozdrawiam bardzo słonecznie – Margot :)

  1. Dziękuję – czasami nie wiadomo, jak jesteśmy odbierani ‚po drugiej stronie’ ;) i istnieje obawa, że zdjęcia lub pomysł mogą dla odbiorcy nie być zbyt ciekawe. Tym bardziej dziękuję za przemiły komentarz – pozdrawiam serdecznie Margot

 5. Piękna łąka i piękna kobieta całość znakomita. Margot chciałabym mieć takie umiejętności-brawo dla Ciebie,bo cudna sukienka i piękne dodatki. Pozdrawiam cię serdecznie.

  1. Dziękuję – szycie nie jest trudne, a wprawa, tak jak we wszystkim przychodzi z czasem. Spróbuj :) – pozdrawiam serdecznie Margot

   1. Margot, dziękuję za komentarz ;) Właśnie odpowiedziałam :D

    A te okulary- BOSKIE ;) (zapomniałam dodać w poprzednim komentarzu ;) )

 6. Margot, w tej stylizacji mogłaby Pani zagrać we współczesnej wersji pana Tadeusza z muzyką Eltona Johna i to nie wcale Telimenę. Letnio, poetycko, zwiewnie, po prostu pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *