Zaproszenie

Szanowne Panie i Panowie zapraszam do bloga pisanego dla nas, przez nas, o nas.
Czyli pokolenie 50+.

Skutecznie wypierane przez nastoletnie modelki prezentujące modę, kosmetyki i styl życia podobno dla nas – powiedzmy im uprzejmie – dziękujemy.
Chcemy pisać o naszej grupie wiekowej – MY – osoby z tej właśnie grupy wiekowej.
Świat przewrócony do góry nogami, dziewczyna w wieku mojej córki reklamuje krem pod oczy dla mnie,             po zastosowaniu którego podobno znikną wszystkie zmarszczki i będę znowu miała cerę jak niemowlaczek.
Wszyscy wokół starają się nam wmówić, że potrzebujemy jakiegoś przewodnika po modzie, po stylach, po tym, jak się ubierać i jakie kolory nosić.
A przecież moda była zawsze, to my szalałyśmy w latach 80-tych i 70-tych, to my nosiłyśmy mini                      i rozpuszczone włosy, to nasze pokolenie po raz pierwszy farbowało włosy na kolorowo, a paznokcie            na czarno. Pomimo upływu lat nic się nie zmieniło, nadal lubimy być kontrowersyjne.

Dlatego zapraszam do nas – może trochę ekscentrycznych kobiet 50+, chociaż, kto to wie, może też młodszych, pragnących pogadać o modzie, o relaksie, o pasjach i rzeczach dla nas ważnych.

 

Może cię również zainteresować

 • Distinguished lady. I have a blog in which, among other things, I talk about fashion for mature people. Many women around the world were following, they authorized the use of his photographs and allowed to place a link to your blog on mine.

  I recently discovered your blog and I find it very interesting. I like their personal style and I think it is interesting to follow you. I also want to ask permission to use their photos on my blog occasionally to highlight their proposals. Use always be polite and with a link to your blog. Besides, I always communicate to you the use of their photos.

  Best Regards and apologize for any inconvenience.

  Josep-Maria​​ Badia

  (I write this comment why I could not find your particular email address. If you agree, you can answer me through my email)

  • Margot

   Thank you for your comment. I find your blog very interesting and if at any time you find any of my ideas worth showing, I’d be delighted. There is no problem with giving you my permission. :) My email adress is : iameverymargot@gmail.com . And there is absolutely no inconveniece. ;) Best regards and Easter greetings Margot :)

 • Tak,tak,tak! To my byłyśmy pierwsze. Czuję ,że będę stałą czytelniczkę tego bloga. Pozdrawiam serdecznie.

  • Margot

   hahahaha – ZAPRASZAMY :) mamy dużo pomysłów na narzekanie ;) Pozdrawiam Margot

 • alutka

  Dzięki ,że jest Was coraz więcej. Nareszcie można znalezć fajne inspiracje.

  • Margot

   Dziękujemy bardzo :) To jest niezwykle miły komentarz. :) Serdecznie pozdrawiamy Margot & B.

 • V.

  Cieszę się, że powstał taki blog. Można powiedzieć NARESZCIE coś dla Pań w średnim wieku.
  Życzę powodzenia i wielu inspiracji :-)

  • Margot

   Zapraszam do częstego zaglądania – mam nadzieję, że propozycje ubrań się spodobają, a komentarze zainteresują. :) Pozdrawiam Margot

 • D.

  Bardzo podoba mi się Wasz pomysł! :)
  Uważam, że opublikowane dotychczas stylizacje są ponadczasowe i odpowiednie dla pokolenia zarówno mam jak i córek.
  Będę odwiedzać Waszego bloga regularnie, a tymczasem czekam na inspiracje świąteczno – choinkowe :)

  Powodzenia!
  D.

  • Margot

   Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszym blogiem. Takie właśnie mamy małe marzenie – żeby nasze propozycje, zgodnie z nazwą naszego bloga ‚I am every woman’ były inspiracją dla wszystkich kobiet. Pozdrawiam Margot