Granatowa biedronka ;)

 

(English available) Sukienka ‚bez ramion’ 😀 , szaleństwo tego lata. Moja ‚granatowa biedronka’  😉 jest dodatkowo w nadal modne grochy.

Już w maju w poście TUTAJ pisałam, że uwielbiam fasony z gołymi ramionami i właściwie latem noszę takie od zawsze. Tegoroczny trend jest więc dla mnie okazją do wariacji na ten temat, albo po prostu odkurzania bluzek z takimi dekoltami.

Sukienkę uszyłam sama.

Dodałam korale w stylu Wilmy  Flintstone 😉 😀 , które też zrobiłam sama.

Potrzebowałam jakiś akcent w kontrastującym kolorze, najprościej było skomponować sukienkę  z czerwonym, który zawsze się sprawdza z granatem i białym. Z tego też powodu jeden koralik zamalowałam na czerwono i dodałam czerwoną kosmetyczkę.

Buty – złamany biały i czerwony lakier do paznokci, ale tylko u nóg, żeby nie przedobrzyć.

Mój pies Tudor tym razem wiernie mi towarzyszył w sesji 🙂 , chociaż niestety najbardziej interesowała go woda i nie chciał się zbytnio uśmiechać do kamery 🙁 , zły, że nie może się wykąpać. 😀

 

ENGLISH VERSION

A BLUE LADYBIRD 😉

 

Off-shoulder – this summer madness 😉 . My ‚navy blue ladybird’ 😉 has additionally a polka dot print.

It was already in May in the post TUTAJ when I said that I love styles with bare shoulders and actually have been wearing such tops every summer. This year’s trend is therefore an opportunity for me to play with this style a little bit more.

I made the dress myself.

I added beads in the style of Wilma Flintstone 😀 , which I also made myself.

I needed an accent in a contrasting colour, the easiest way was to add something red to go with navy and white dress. For this reason, I painted one bead red. I’m also wearing a tiny red clutch.

Off white shoes – and red nail varnish, but only toes, not to overdo it.

My dog ​​Tudor this time faithfully accompanied me in the session 🙂 , although unfortunately he was mostly interested in water  🙁 and being angry that he couldn’t swim he did not want to smile for the camera. 😉 😀

K20

K2

K27

K12

K19

K3

K22

K24

K29

K21

K4

K6

K7

K1a

K13

K30

Margot

ZDJĘCIA/ PICTURES – MÓJ MĄŻ/ MY HUSBAND

SUKIENKA/ DRESS – MADE by MARGOT podobne TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ

BUTY/ SHOES – EVEN AND ODD podobne TUTAJ

KOSMETYCZKA/ CLUTCH – NO NAME podobne TUTAJ

PERFUMY/ PERFUME – COCO CHANEL MADEMOISELLE

MAKIJAŻ/ MAKEUP – jak na obrazku 😉 / in the picture 😉

20160801_163326